• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Nepakartojamas filmas po atviru dangumi tik „Tebūnie kinas NAKTĮ!“
  Liepos 5 d. naktį „EIKA“ ir kino teatras „Pasaka“ gero kino mėgėjus kviečia į netradicinę erdvę po atviru dangumi  stebėti ypatingo filmo „Nepaprasta kelionė“ (angl. „Everything is illuminated“). Kino seansas vyks ant daugiaaukštės „Eika verslo centro“ automobilių  stovėjimo aikštelės stogo, adresu A. Goštauto g. 40A. 
   
  Kino vakaras prasidės 23 val. išskirtiniu, Levo Schreiberio režisuotu filmu „Nepaprasta kelionė“ (angl. „Everything is illuminated“), sukurtu remiantis tikra gyvenimo istorija. Tai pasakojimas apie žydą Džonataną Safraną Foerį ( ankt. Elijah Wood), kuris po močiutės mirties iš Amerikos atvyksta į Ukrainą ieškoti moters, 1942 m. nuo nacių išgelbėjusios jo senelį. Spalvingi, nuobodžiauti neleidžiantys personažai, skirtingų kultūrų susidūrimas, netikėti istorijos vingiai, nuotaikingas garso takelis, kuriam muzika sukūrė Gogol Bordello ir Leningrad grupės. Šis filmas ypač rekomenduojamas subtilaus humoro mylėtojams, kitokio kino mėgėjams, penktadienio vakarą norintiems leistis į „Nepaprastą kelionę“.
   
  „Jau trečią kartą kviečiame visus į „Tebūnie kinas NAKTĮ” renginį, ypatingoje erdvėje. Tai bus vienintelė vieta Vilniuje, kur kino filmą galėsite žiūrėti iš savo automobilio. Tikimės, jog kokybiškas kinas ir tvyranti jauki atmosfera sukvies ne tik praėjusių metų žiūrovus, bet ir tuos, kuriems dar neteko sudalyvauti“, – sako Eika“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Vitalija Ročė. 
   
  Kino seansui bus paruošta 100 kėdžių, sumontuota filmų rodymo aparatūra, norintieji į filmo seansą galės atvykti ir automobiliu. „Eika” ragina nemiegoti ir mėgautis kinu!
   
   
    
  Detalesnę informaciją apie renginį Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
  www.eika.lt