• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Notarinių sutarčių pasirašymo tvarka karantino metu

  Karantino metu EIKA griežtai dirba tik nuotoliniu būdu, visi darbai persikėlė į virtualią erdvę. Tačiau net ir ekstremaliomis sąlygomis turime vykdyti savo įsipareigojimus klientams, kadangi jie, savo ruožtu, taip pat turi planus ir įsipareigojimus, tame tarpe ir su bankais.  Praėjusios savaitės gale buvo atnaujintas Notarų darbas, o tai reiškia, kad šią savaitę pradėsime pasirašinėti iš anksto suplanuotas sutartis, tačiau užtikrinsime maksimalią klientų, Notarų bei savo komandos apsaugą.

  Klientams, kurie šiuo laikotarpiu išeiti iš namų atsisako, sutarties pasirašymą nukelsime. Taip pat nepriimsime tų, kurie pastaruoju metu buvo užsienyje ar jaučia bet kokios į gripą, peršalimą ar korona virusą panašios ligos simptomus.

  Socialinis kontaktas Notaro biure bus minimalus – tik parašo padėjimo formalumas. Visos sutarties detalės bus sutartos ir patvirtintos nuotoliniu būdu. Susitikimas truks daugiausiai 15 minučių. Susitikimo metu tarp asmenų bus išlaikytas minimaliai 2 metrų atstumas. Visi asmenys bus aprūpinti kaukėmis, pirštinėmis, dezinfekciniu skysčiu, nenaudotais tušinukais.

  Tarp atskirų apsirašymų bus išlaikytas bent 45 minučių tarpas, kurio metu bus vėdinamos patalpos ir dezinfekuojami paviršiai. Klientai su kitais klientais nesusitiks. Bet kuriai iš šalių turint bent menkiausią įtarimą, kad kita šalis serga arba nesilaiko sutartų saugumo standartų, susitikimas bus nutrauktas iškart.

  Netaisant to, raginame atsisakyti bet kokių nebūtinų socialinių kontaktų, o neišvengiamais atvejais pasirūpinti visomis apsaugos priemonėmis. Primename, kad beveik viskuo įmanoma pasirūpinti nuotoliniu būdu.