• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Omberg group“ sudarė sutartį su „Eika“ dėl patalpų nuomos verslo centre „Flow“

  Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Omberg group“ su verslo centro „Flow“ plėtotoja „Eika“ sudarė nuomos sutartį dėl beveik 500 kv. m. ploto biuro erdvių.

  15 tūkst. kv. m. ploto „Flow“ Lvivo g. 21A kilti pradėjo 2021 metų vasarą, statybų pabaiga numatoma baigiantis 2023-iesiems. Nors oficialus 20-ties aukštų verslo centro atidarymas planuojamas ateinančių metų pradžioje, „Omberg group“ persikelti į modernų biurą 13-tame pastato aukšte planuoja iki šių metų pabaigos.

  „Jau dešimt metų kuriame vilniečiams širdžiai brangius namus, tad tikimės, kad naujasis biuras taps taip pat širdžiai brangiais namais mūsų komandai. Tikiu, kad nauja vieta suteiks dar daugiau stimulo mūsų idėjoms ir kūrybai, o čia gimę inovatyvūs bei išskirtiniai „Omberg group“ projektai puoš Vilnių ateinančiųs dešimtmečius ir padės mums išlikti vienu didžiausių būsto plėtotojų Lietuvoje“, – sako Dalia Andrulionienė, „Omberg group“ vadovė.

  Pozityvios žmogiškosios patirtys

  „Flow“ projekto šūkis – „Sutelkti mintis dienai“ – jis žymi svarbiausius „Flow“ filosofijos dėmenis: disciplinuotą koncentraciją, intelektinę veiklą bei šios veiklos reiškimosi plotus. Norėdami atspindėti šią filosofiją ne tik prekės ženklo komunikacijoje, bet ir realiame gyvenime suteikiant kuo pozityvesnes žmogiškąsias patirtis būsimiems nuomininkams, investavome į pastato kokybę, patvarumą ir pažangiausius sprendinius, kurie eliminuodami išorinius dirgiklius darbo ar poilsio aplinkoje, užtikrins darbuotojų gerovę ir leis sėkmingai judėti užsibrėžtų dienos tikslų link. Tikiu, kad įvertinę šiuos pastato kokybės parametrus, rinkos kolegos pasirinko būtent mūsų verslo centrą“, – sakė projektą vystančios „Eika“ Turto valdymo departamento direktorius Giedrius Brūzgė.

  Be tokių jau anksčiau skelbtų įmonių kaip nepriklausomas elektros tiekėjas „Elektrum Lietuva“, verslo valdymo konsultacijų įmonė „Turicum“, oro transporto sektoriuje veikianti įmonė, restoranas „12“ ar unikalius IT sprendimus kurianti ir skaitmenizacijos klausimais konsultuojanti įmonė „Baltic Amadeus“, sutartį dėl patalpų nuomos „Flow“ taip pat pasirašė druskų kambario ir masažų kabineto operatorius. Šiuo metu išnuomota beveik pusė verslo centro patalpų.

  Nekilnojamojo turto plėtros įmonės „Eika“ investicijos į verslo centrą, kurį sudaro du – 15 ir 20 aukštų sujungti korpusai, viršys 42,5 mln. Eur. Projekto autoriai – „Architektūros kūrybinė grupė“ su vedančiuoju architektu Remigijumi Bimba.