• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Pažangiausios Lietuvos įmonės ima diktuoti gimtadienių šventimo madas

  Pastaraisiais metais Lietuvos įmonės vis labiau supranta, kad geriau nei kas kitas gali prisidėti prie brandžios mūsų visuomenės kūrimo ir vis dažniau imasi įvairiausių socialinių iniciatyvų – remia labiausiai pažeidžiamas mūsų visuomenės grupes. Kaip pastebi nevyriausybinių organizacijų atstovai, efektyviausia socialinė atsakomybė yra ta, kuri ne tik paremia, bet ir įtraukia dar daugiau visuomenės ar verslo pasaulio atstovų. Tokios socialinės atsakomybės Lietuvoje randasi vis daugiau, o kai kurios įmonės ją netgi sugeba suderinti su savo verslo sukakčių šventėmis.  

  Kaip teigia organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė, jei prieš keletą metų, Lietuvoje veikiančioms įmonėms žengiant pirmuosius socialinės atsakomybės žingsnius, daugiausiai kalbėjome apie užsienio kapitalo įmonių paramą labiausiai pažeidžiamoms mūsų visuomenės socialinėms grupėms, tai šiandien vis dažniau randasi lietuviško kapitalo įmonių socialinės atsakomybės pavyzdžių.

  „Džiaugiuosi, kad ilgametis ir kantrus mūsų darbas su Lietuvos visuomenės nariais nenueina veltui. Pavyksta ne tik padėti tiems, kam mūsų pagalbos reikia labiausiai, bet ir įkvėpti Lietuvos žmones bei verslo atstovus pačius prisidėti prie mūsų visuomenės pokyčių. Tikiuosi, kad puikus UAB „Eika“ pavyzdys, kai 25-ąjį gimtadienį švenčianti įmonė savo verslo partnerius ir draugus kvietė ne dovanoti verslo dovanas, o aukoti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikams, taps užkrečiamu ir mūsų verslas kuo toliau, tuo daugiau prisidės prie brandžios mūsų visuomenės kūrimo. Vis pasvajoju, kad mums jau įprasta verslo konkurencija dėl geresnių įmonės rezultatų vieną dieną pasipildys ir konkurencija dėl efektyvesnių bei inovatyvesnių socialinės atsakomybės iniciatyvų. Juk tai būtų milžiniška nauda mūsų visuomenei, o per ją ir grąža verslui“, – dalijasi „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa.

  Dėkodamas partneriams ir draugams UAB „Eika“  valdybos pirmininkas Robertas Dargis teigia, jog bręstantis ir stiprėjantis Lietuvos verslas turi puoselėti ir tradicijas, kurios prisideda prie pokyčių visuomenėje. „Šiandien visuomenėje matome daug nusivylimo. Pagalba žmogui, kito jautimas ir supratimas yra jautrumas, kurio mūsų visuomenė vis dar stokoja. Jautrumo didinimas ir savitarpio supratimo stiprinimas tikrai padėtų mūsų visuomenei atsitiesti ir sustiprėti. Mūsų įmonė visada stengėsi prisidėti ir dalyvauti socialiniuose ir visuomeniniuose projektuose. Įpusėję 3-ią veiklos dešimtmetį, norime savo brandą ir patirtį išnaudoti geriems darbams. Minėdami „Eika“  jubiliejų kartu su draugais ir partneriais bandėme sustiprinti Lietuvoje jau pradėtą brandinti impulsą – stiprinti socialiai atsakingos visuomenės tradicijas. Džiaugiuosi ir dėkoju visiems, kurie kartu su mumis prisidėjo prie pagalbos daugiau stokojantiems. Suteikta labdaros naudą patirs daugiau nei 100 Lietuvos regionų vaikų“, – teigia R. Dargis.

  UAB „Eika“ gimtadienio proga surinkta parama – daugiau nei 13 000 eurų – taps svaria parama labiausiai vargstantiems Lietuvos vaikams: prisidės prie didžiausio organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Akmenės vaikų dienos centro, kurį kasdien aplanko apie 50 vaikų, išlaikymo, padės pagerinti buitines sąlygas Kupiškio vaikų dienos centre, o Druskininkų dienos centrą lankantiems vaikams padovanos neišdildomų vasaros įspūdžių.