• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Per pirmus 2017 m. mėnesius individualios pilnos apdailos butų įrengta daugiau nei per visus 2016 m.

  Per pirmus 2017 m. keturis mėnesius EIKA savo plėtojamuose projektuose pilnai įrengė 52 butus, kai per visus 2016 m. tokių buvo 38 butai. Toks staigus paslaugos paklausos išaugimas atskleidžia besikeičiančius naujakurių įpročius – naujakuriai vertina savo laiką, pasitiki profesionalais ir užsitikrina kokybę.

  2016 m. EIKA parduotų butų portfelyje butai su pilna apdaila sudarė apie 9 proc. (38 iš 431 parduoto buto), tuo tarpu per šių metų sausio – balandžio mėnesius tokie butai sudarė apie 36 proc. nuo visų parduotų butų (52 iš 145 parduotų butų). Pasak EIKA plėtros direktoriaus Martyno Žibūdos, nors mūsų šalyje vis dar vyrauja stipri tradicija butą įsirengti patiems, mūsų matomi klientų elgsenos pokyčiai rodo naujas rinkos tendencijas. „Pastebime, kad klientai pradeda suprasti, jog užsakydami pilną apdailą naudojantis mūsų paslaugomis jie gauna palankesnę būsto finansavimo schemą, darbų kokybę ir garantijas, o svarbiausia – įsikėlimo rūpesčius sumažina iki minimumo – belieka įsigyti svetainės ir miegamojo baldus,“ – privalumus vardina M. Žibūda.

  Yra paskaičiuota, kad pirkėjui, įsigyjančiam būstą su pilna apdaila, reikia dvigubai mažiau santaupų, nes būsto įrengimą jis gali dengti banko suteikiama būsto paskola. Pasak EIKA atstovo, plėtotojas įrengdamas butą samdo profesionalius interjero dizainerius, kurie su kiekvienu klientu bendrauja tiesiogiai, renkasi patikimus rangovus, kurie suteikia darbams garantijas, turi nuolatinius tiekėjus, kurie pasiūlo nuolaidas. „Interjero projektą su klientais suderiname iki smulkmenų atsižvelgdami į klientų pageidavimus, interjero specialistas tikslingai ir funkcionaliai išnaudoja buto erdvę, parenka šiuolaikiškus spalvų derinius ir medžiagas, be to, klientui įsipareigojame įrengti būstą sutartais terminais. Kitas svarbus dalykas – EIKA  apdailų pasiūlymai yra absoliučiai išskirtiniai ir individualizuoti “ – pasakoja M. Žibūda.

  Priklausomai nuo klientų pasirinkimo ir pageidavimų, apdailos kvadrato kaina vidutiniškai siekia 300 EUR. Į šią kainą įskaičiuoti visi darbai bei medžiagos. Apdailos terminas – apie 2-3 mėnesius.

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“.