• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Pirmieji nuomininkai verslo centre „135“ IT įmonė
  Šių metų rugpjūtį Vilniuje, Žalgirio gatvėje pradėtas statyti modernus verslo centras „135“ jau turi pirmuosius nuomininkus. Projekto plėtotoja įmonė „Eika”   pasirašė sutartį su informacinių technologijų bendrove „Devbridge Group“.
                         
  Prieš septynerius metus veiklą pradėjusi Čikagoje, šiandien lietuvių valdoma įmonė jau trečius metus iš eilės patenka tarp sparčiausiai augančių privačių įmonių JAV. Įmonė planuoja, kad šiais ir kitais metais didžiausios įmonės investicijos bus skirtos naujam Vilniaus biuro Žalgirio gatvėje įrengimui, specialistų paieškai bei įmonės gerovei naujoje vietoje užtikrinti. Naujasis įmonės biuro plotas viršys 1000 kv. metrų.
   
   
  „Šiuo metu Vilniuje jau darbuojasi 20 mūsų įmonės specialistų komanda, o per artimiausius dvejus metus ji turėtų padidėti kelis kartus – nuo 100 iki 150 žmonių. Ieškojome vietos, kuri ne tik sutalpintų sparčiai augančią komandą, bet kurioje būtų sudarytos ir palankios sąlygos darbui, bendravimui ir tobulėjimui“, – sako Viktoras Gurgždys, „Devbridge Group“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas.  
   
  Žalgirio gatvėje statomas verslo centras „135“ yra vienas didžiausių nekilnojamojo turto plėtotojos „Eika“ projektų. Bendras jo plotas siekia 8,4 tūkst. kv. metrų. Be modernios drėkinimo, vėsinimo bei vėdinimo sistemos, kuri užtikrina nuolatinį šviežio oro srautą patalpose, verslo centras išsiskiria ir patogiu bei funkcionaliu erdvės išplanavimu bei viena mažiausių darbo vietos kainų rinkoje. Planuojama, kad iki vasaros visos patalpos bus išnuomotos. Oficialus verslo centro atidarymas numatytas 2016 metų gruodžio mėnesį.

  Apie įmonių grupę  EIKA
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 270 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eikos namai Pilaitėje“.
   
  Daugiau informacijos:
  Vitalija Ročė
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. +370 5 2553 324
  Mob. +370 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
  www.eika.lt/ www.135.lt