• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Pokyčiai „Eika“ grupės vadovų komandoje: plečia ir stiprina kompetencijas planuodama augimą ir plėtrą

  Prie „Eika“ grupės prisijungė Giedrius Audickas, kuris užims grupės finansų vadovo pareigas. Rinkodaros ir komunikacijos vadovė Jorūnė Juodžbalytė tampa grupės tvarumo ir inovacijų vadove, o ją rinkodaros ir komunikacijos vadovo pareigose keičia naujai prisijungęs Irmantas Matilionis.

  Pasak Domo Dargio, „Eika“ generalinio direktoriaus, grupės veiklų gryninimas ir kompetencijų stiprinimas yra aiški strateginė kryptis, kuria kuriamas pagrindas grupės plėtrai tiek geografijos, tiek veiklos apimčių prasme. „Sparčiam grupės augimui turime pasitelkti konsoliduotą ir struktūrizuotą finansų valdymą, kuris užtikrintų veiklos stabilumą ir augimą. Grupės dydis, platus veiklos baras bei griežtėjantys mūsų veiklai tvarumo reikalavimai skatina organizaciją šiai sričiai skirti atskirą kompetenciją, o tvarumo veiklą įtraukti net į strateginius tikslus. Galiausiai planuojamam augimui reikia sustiprinti grupės ir jos įmonių prekės ženklų, komunikacijos ir rinkodaros strategijas. Sugebėjome pritraukti vienas stipriausių rinkoje esančių finansų ir rinkodaros Giedriaus ir Irmanto kompetencijas, o Jorūnė, jau keletą metų šalia rinkodaros ir komunikacijos auginusi tvarumo ir inovacijų kompetenciją imasi iššūkio vesti grupę tvarumo keliu,“ – teigia D. Dargis.

  G. Audickas didžiąją karjeros dalį praleido įvairiose finansų rolėse nuo finansų analitiko, grupės finansų vadovo, valdybos nario „Modus grupėje“, o pastaruosius kelerius metus dirbo globalioje technologinėje įmonėje Eskimi. Per šiuos metus Giedrius užaugino finansų profesionalų komandas, vykdė plėtrą Europoje ir už jos ribų, pavyko užtikrinti didelių projektų finansavimą, įdiegė analitikos ir verslo valdymo sistemas, pasiekė reikšmingų verslo efektyvumo tikslų. „Man „Eika“ visada išsiskyrė, kaip grupė turinti unikalų potencialą, išlaikanti stiprias lyderystės pozicijas NT srityje. Prisijungiu, kad padėčiau sustiprinti augimą svarbiame grupės vystymosi etape – kartu su komanda plėsime augimo trajektoriją naujose ir esamose rinkose bei kursime tvarią ilgalaikę vertę akcininkams,“ – prisijungimo prie „Eika“ grupės motyvus vardina G. Audickas.

  „Eika“ dar 2021 m. patvirtino tvarumo strategiją, kuri tuo metu rinkoje atrodė labai progresyvi. „Padarėme puikų „apšilimą“ naujam startui, kuris būtinas dėl griežtėjančių tvarumo reikalavimų ir dėl grupės tapimo „holdinginiu“ dariniu, kuris konsoliduotą ataskaitą turės teikti 4-5 veikloms 2026 m., o pirmąją „Eika Asset Management“ teiks jau kitais metais už 2024 m. Šiuo metu esame strategijos atnaujinimo kelyje. Buriame vidinį tvarumo komitetą iš įvairių padalinių ir visų grupės įmonių, kuriame tvarumo valdymo struktūrą, brėžiame rimtus įsipareigojimus mažinti visų veiklų įtaką, kuriame įrankius, kurie padės skaičiuoti, analizuoti ir ruošti ataskaitas,“ – laukiančius iššūkius, kurie tampa vertybiniu grupės pagrindu, dėlioja J. Juodžbalytė.

  I. Matilionis – rinkodaros ir komunikacijos ekspertas, turintis ilgametę darbo patirtį tiek lietuviškose, tiek tarptautinėse kompanijose. Pastaruosius penkerius metus I. Matilionis vadovavo „Delfi” rinkodaros ir verslo vystymo skyriui, o prieš tai buvo atsakingas už specializuoto estiško kapitalo paskolų banko „Bigbank“ rinkodarą. „Prisijungiu prie lyderiaujančios „Eika“ įmonių grupės. Neabejoju, kad čia dirbti bus įdomu, nes „Eika“ nuolat auga. Ateinu turėdamas nemažai minčių ir idėjų, ką bus galima nuveikti, ir, tikiu, kad, panaudojus mano sukauptas žinias, kartu su komanda jas įgyvendinsime siekdami bendrų tikslų,” – teigia I. Matilionis.