• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Pradedamas paskutinis „135“ projekto plėtros etapas – statomas naujas daugiabučių namų B korpusas

  Nekilnojamojo turto plėtotoja UAB „Eika“ pradėjo B korpuso gyvenamojo namo statybas Žalgirio gatvėje, taip paskelbdama paskutinį projekto „135“ etapą. Projekto B korpusas pradėtas statyti šių metų lapkričio mėnesį, planuojama, kad gyventojai jame įsikurs jau 2017 metų gruodžio mėnesį.

  B korpuse suprojektuoti 52 butai, vidutinis buto plotas – 53 kv. m., o butų kainos svyruoja nuo 50 000 iki 200 000 „135“ projektas Žalgirio gatvėje skirtas žmonėms, kuriems priimtinas veržlus miesto gyvenimas.  „Projektas patrauklus ir gyvenimui, ir investicijai. Žalgirio gatvė, kurioje plėtojamas „135“ projektas, šiuo metu yra bene labiausiai besikeičiančių miesto gatvių, pradedant naujais verslo centrais, gyvenamųjų namų objektais, baigiant japonišku sodu ir viešąja infrastruktūra“, – teigia „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.

  UAB „Eika“ pirmoji Lietuvoje pradėjo taikyti surenkamo gelžbetonio technologiją, toliau ją intensyviai naudoja. Pasak M. Žibūdos, gelžbetonio naudojimas šių dienų statyboje svarbus privalumas, jis padeda išvengti neigiamos aplinkos (orų) įtakos ir žmogiškųjų klaidų, kadangi sienos paruošiamos gamykloje, o statybų aikštelėje tik surenkamos. „Esame tikri, kad ši puikiai pasitvirtinusi trisluoksnio surenkamo gelžbetonio technologija, pateisins  naujakurių lūkesčius ir projekte „135“, – technologijų išskirtinumus vardina „Eika“ atstovas.

  „Eika“ investicijos į „135“ projekto daugiabučių statybą siekia 6,7 mln. eurų, o investicijos į naują gyvenamojo namo B korpusą – apie 2,8 mln. eurų. Projekte suprojektuoti 1-5 kambarių butai su balkonais ar erdviomis terasomis, o trys projekto korpusai formuoja uždarą vidinį kiemą – jaukią erdvę bendravimui ir aktyviam bei pasyviam poilsiui. Naujakuriai į D korpusą kelsis 2017 m. vasario mėnesį, o į C korpusą – 2017 m. kovo mėnesį. Minėtuose korpusuose šiuo metu vyksta vidaus darbai.

  „Eika“ taip pat vysto projektus Santariškėse, Bajoruose, Jeruzalėje, Pilaitėje, Naujamiestyje ir Senamiestyje. Ieškantiems naujo būsto įmonė gali pasiūlyti daugiau nei 300 naujos statybos butų Vilniuje.

  Daugiau informacijos:

  Jorūnė Juodžbalytė
  EIKA Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Mob. +370 686 80126
  El. paštas: jorune.juodzbalyte@eika.lt