• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Pradedami „EIKA“ projekto „Mindaugo Baltas lapas“ paskutiniojo etapo butų pardavimai

  Nekilnojamo turto plėtros įmonės „EIKA“ plėtojamame projekte „Mindaugo Baltas lapas“ pradedami IV–ojo, paskutinio, etapo butų pardavimai. IV–asis projekto etapas pasiūlą Naujamiestyje papildys dar 29 butais bei 4 komercinėmis patalpomis. Tai bus paskutinis pastatas šiame projekte, į kurį bus investuota 3,9 mln. Eur.

  Ketvirtasis projekto etapas tęsiamas ties Aguonų gatve, šalia III–ojo etapo daugiabučių namų. Projektą papildys dar vienas pastatas, kurio aukštingumas – 6 aukštai, juose suplanuoti 29 butai, kurių dydis – nuo 27 iki  69 kv. m. Čia galima įsigyti ir 4 komercines patalpas, kurių dydis bus nuo 29 iki 120 kv. m. IV–asis etapas bus paskutinė galimybė apsigyventi „Mindaugo Balto lapo“ projekte ir vainikuos viso kvartalo statybas, kurios buvo pradėtos 2018 m. lapkričio mėn. Šiuo metu jau visiškai pabaigti pirmieji du etapai, III–ojo projekto etapo statybos jau eina į pabaigą, planuojama jas užbaigti 2022 m. I ketv. Visą projektą „Mindaugo Baltas lapas“ planuojama užbaigti 2023 m.

  „Šį projektą vertinu kaip itin pasisekusį ne tik dėl vilniečių susidomėjimo bei puikių pardavimų, bet ir dėl to, jog čia kuriasi kokybę, dinamiką ir privatumą vertinantys gyventojai, todėl tikiu, jog čia bus gera gyventi. „Baltas lapas“ – išskirtinis „EIKA“ prekės ženklas, simbolizuojantis gyvenamųjų erdvių atgimimą pamirštose teritorijose netoli miesto centro. Džiaugiuosi, jog startavo paskutiniojo „Mindaugo Balto lapo“ etapo pardavimai ir jau labai greitai ši buvusi gamyklos teritorija taps naujo gyvenimo pradžia daugeliui žmonių“, – teigia „EIKA“ plėtros vadovas Martynas Žibūda. Kadangi projekto klientai – drąsūs naujovių mylėtojai, būtent šiame projekte „EIKA Smart Lab“ įrengė bei rinkai pristatė naujausią išmanųjį butą, kuris buvo parduotas jau pirmąją pardavimų pradžios dieną.

  IV–ojo projekto etapo gyventojai, kaip ir likusieji, galės džiaugtis tvarkingomis, atidžiai apželdintomis ir gyventojų poreikiams pritaikytomis poilsio zonomis bei vaikų žaidimo aikštelėmis, taip pat įsigyti požeminėje aikštelėje esančias automobilių bei elektromobilių stovėjimo vietas. Projekte išlaikomas vientisumas – IV–ojo etapo pastatas solidus, išraiškingas ir priderintas prie senamiesčio architektūros. Šis pastatas atitiks A klasės reikalavimus, kaip ir kituose namuose, jaukumo ir erdvės jausmą suteiks dideli langai bei grindinis šildymas.

  Projekto architektūrinius sprendimus kūrė architektų grupė „Unitectus“, kurių vizija buvo sukurti projektą, įsiliejantį į senamiesčio ir Naujamiesčio architektūrą. „Mindaugo Baltas lapas“ – aktyviems žmonėms sukurtas gyvenamųjų daugiabučių namų kvartalas Naujamiestyje, savo architektūra perėmęs geriausias senamiesčio ir uždarų kvartalų mieste savybes tam, kad žmonių gyvenimas jame būtų pripildytas ramybės, privatumo, o prireikus – senamiesčio šurmulio ir dinamikos. Projektas vystomas 1,26 ha dydžio sklype, kuriame iš viso bus pastatyti 9 daugiabučiai, 345 turtiniai vienetai, o investicijos į visą projektą sieks 39 mln. Eur.