• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Pradedami „Eika“ valdomo projekto ,,Mėlyni vilkai“ II etapo butų pardavimai

  UAB „Eika“ būdama projekto valdytoja pradeda kvartalo ,,Mėlyni vilkai“ antrojo etapo, esančio Skroblų g. 12 butų pardavimus.  Antruoju etapu planuojama pastatyti du daugiabučius namus ir  pilnai užbaigti projektą Vilkpėdėje. Primename, kad projektas yra antroji „Eika Asset Management“ valdomo fondo „Eika Residential Fund“ investicija. Antram etapui numatytų investicijų suma 15,66 milijonų eurų, bendros projekto investicijos siekia 27,57 milijonus eurų.

   Antrojo projekto etapo metu bus pastatyti du namai, kuriuose iš viso suprojektuoti 141 butai ir 11 komercinių patalpų. Juose būsimi gyventojai pagal poreikį galės išsirinkti nuo 26 kv. m iki 75 kv. m dydžio butus, o verslams bus pasiūlytos komercinės patalpos pirmame aukšte. Pirmajame projekto etape parduoti apie 95% butų, šiuo metu atliekami namų aplinkos tvarkymo darbai, su klientais sudaromos notarinės sutartys. Statybų pabaiga numatyta 2023 m. IV ketvirtis.

  Pasak „Eika“ plėtros vadovo Tomo Žiaugros, pirmas projekto etapas „Mėlyni vilkai“ susilaukė didelio klientų dėmesio. Projekte nemažai butų įsigijo gyvenantys kaimynystėje, norintys pasigerinti gyvenimo kokybę ir iš seno būsto keltis į naują. Aplinkiniai gyventojai vertina projekto lokaciją, čia ramu, viskas ko gali prireikti yra arti arba patogiai pasiekiama, prie pat Naujamiestis, o ir Senamiestis visai netoli. Projekte būstus taip pat rinkosi ir gyventojai iš kitų rajonų bei tie, kurie ieškojo būsto investicijai. Atrodo, jog pirkėjai, kaip ir mes, patikėjo projekto vieta, kuri iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti dar neatrasta. Tikimės, kad ir antras projekto etapas susilauks miesto vizionierių dėmesio.

  Antrojo etapo projektuojami namai, kaip ir pirmajame etape bus aukščiausios – A++ energinės naudingumo klasės. Kiekvienas butas turės po balkoną, pirmojo aukšto – terasas, o dalies viršutinių aukštų butų gyventojai galės džiaugtis panoraminiais vaizdais iš terasų ant stogo. Antro etapo klientams pasiūlysime požemines ir antžemines automobilių stovėjimo vietas. Projekto teritorija bus uždara, kieme planuojama įrengti vaikų žaidimo aikšteles, aktyvių užsiėmimų erdves paaugliams bei poilsio zonas vyresnio amžiaus žmonėms.

  „Mėlyni vilkai“ – tai dar nepažintos, bet daug žadančios teritorijos simboliai. Tokios, kurią renkasi sumanūs ir drąsūs vizionieriai. Čia gyvenantis žmogus mėgaujasi savo atradimu bei nurodo gyvenimo mieste kryptį kitiems. „Mėlyni vilkai“ – vieta šiandienos ir rytojaus legendoms, iš kurių viena esi tu.

  „Mėlyni vilkai“ yra antrasis „Eika Residential Fund“ fondo, valdomo UAB „Eika Asset Management“, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. Šiuo metu fondas taip pat plėtoja projektą Šv. Stepono gatvėje, o pirmosios fondo investicijos – „Antakalnio panorama“ projekte – visi butai jau parduoti. „Mėlynų vilkų“ projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB „Eika“, kompanija bus atsakinga už statybų valdymą ir pardavimus.

  Projektą ir butus galite peržiūrėti čia www.melynivilkai.lt