• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Prieš šventes Pilaitėje atidaryta „Iki“ parduotuvė, kartu su ja pilnai užbaigtas gyvenamųjų namų kvartalas „Eika namai Pilaitėje“

  Pirmadienį, Vilniaus Karaliaučiaus gatvėje, atidaryta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė, kuri pilnai suformavo nekilnojamojo turto plėtros ir statybos paslaugų įmonių grupei „Eika“ priklausantį projektą „Eika namai Pilaitėje“. Investicijos į parduotuvę siekia 3 mln. eurų.

   Moderni „Iki“ parduotuvė pastatyta taip, kad atitiktų naujausius įmonės standartus. 1443 kv. m. ploto parduotuvėje įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, pieno, sveriamos mėsos ir šviežios žuvies ant ledo, „Iki“ konditerių pagamintų tortų bei pyragaičių skyriai. Tris kartus per dieną vietoje kepama duona bei bandelės, o skubantys pirkėjai gali rinktis iš plataus karštų bei šaltų kulinarijos gaminių pasirinkimo. Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 6 „Iki Bitutė“ kasos, čia taip pat veikia ir 4 paprastos kasos. Pirkėjų patogumui  parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

  „Dėjome daug pastangų, kad „Iki“ parduotuvė įsikurtų būtent mūsų projekte. Kvartale įsikūrę žmonės gražiausias metų šventes galės pasitikti nestovėdami kamščiuose keliaujant į prekybos centrus, o ramiai ir sau tinkamu metu apsilankys parduotuvėje, įsikūrusioje šiaurinėje kvartalo dalyje. Nors statybų etape susidūrėme su medžiagų tiekimo problemomis, kurios pareikalavo didesnio nei įprastai tokio dydžio projektams komandos įsitraukimo, susidorojome su iššūkiais ir A++ energetinę klasę atitinkančią parduotuvę pastatėme per neįtikėtinai trumpą laiką – 5 mėn.“, – sako Giedrius Brūzgė, „Eika“ turto valdymo departamento direktorius.

  „Eika namai Pilaitėje“ – kvartalas, kuriame patogu įvairaus amžiaus gyventojams

   „Eika namai Pilaitėje“ Karaliaučiaus g. pradėtas vystyti 2017 m. Projekto statybos vyko trimis etapais. Pirmajame projekto plėtros etape buvo pastatyti trys 9 aukštų namai su 200 butų. Atliepiant besikeičiančius vartotojo poreikius, viename iš šių namų, butai parduoti tik visiškai įrengti. Antro etapo metu pastatyti du šešių aukštų daugiabučiai „N8“ bei „N9“, būsto pasiūlą papildę 90 butų. Trečiuoju etapu pastatyta du paskutiniai šešių aukštų namai „N5“ ir N7“ su 95 butais. Statybų metu šalia kvartalo įrengta sankryža, sutvarkyti šaligatviai ir įrengti dviračių takai.

  „Pastaruosius ketverius metus šį projektą puoselėjome taip, kad „Eika namai Pilaitėje“ naujakuriai galėtų susikurti patogų gyvenimą ir džiaugtųsi atsikraustę į šį kvartalą. Pačioje projekto pradžioje planavome 2,6 hektaro dydžio sklype iki 2021 m. pastatyti vienuolika daugiabučių namų su 632 butais. Įsiklausant į klientų poreikius projekto vizija ėmė keistis, supratome, kad nenorime sukurti dar vienos tankiai apgyvendintos vietos mieste, kurioje kaimynai vieni per kitų langus galėtų žiūrėti televiziją ir kur lauke nerastum erdvės prisėsti ir bent trumpam pabūti gryname ore. Taigi, koregavome projektą ir pastatėme 7 gyvenamuosius namus, kuriuose įrengtas 385 butai. Sumažindami namų skaičių atvėrėme vidinį kiemą ir šiai dienai naujakuriai gali džiaugtis net 35 arų skveru, kuriame auga medžiai ir krūmai, žydi gėlės, yra sukurtos aktyvaus poilsio, sporto ir žaliosios zonos. Vaikai gali smagiai leisti laiką jiems pritaikytose žaidimo aikštelėse, o vyresni gyventojai prisėsti ant suoliukų arba papietauti įrengtoje pergolėje ir pasimėgauti supančia gamtos oaze“, –  dalinasi Maija Nikitina, „Eika“ projektų vadovė.

   Šiame projekte prekybos tinklas „Iki“ – ne vienintelis partneris, su kuriuo bendradarbiaujama. Siekiant spręsti ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo įstaigų problemą, kvartale įsikūrė 200 kv. m ploto darželis „Vaiko sparnai“. Jame veikia 3 grupės, kurias sudaro nuo 1 iki 6 metų amžiaus vaikai. Šiame darželyje taip pat veikia vaikų logopedo bei psichologo kabinetas.

  Iš viso į „Eika namai Pilaitėje“ projektą „Eika“ investavo daugiau nei 32 mln. eurų.