• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Šalia verslo centro „135“ pradedamos daugiabučio namo statybos
  Nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ Žalgirio gatvėje, greta šiuo metu statomo verslo centro „135“ pradeda daugiabučio namo statybas. Planuojama, kad pirmieji naujakuriai šiame projekte įsikurs jau 2017 metų pirmąjį ketvirtį.
   
  Projekte „135“ suprojektuoti 124 įvairaus ploto, nuo 29 iki 109 kv. m, butai su balkonais ir terasomis. Trys daugiabučio namo korpusai drauge su verslo centru formuoja privatų vidinį kiemelį. Išskirtinė vidinio kiemelio išdėstymo idėja – sukurti jaukią erdvę gyventojams, kurioje jie galės bendrauti tarpusavyje ar ilsėtis.  Išvengti rutinos padės netradiciniai takų sprendimai – takai nutiesti taip, kad eidami į namus ar iš jų, gyventojai galėtų pasirinkti kaskart vis kitą judėjimo trajektoriją ir atrasti naujas kiemo detales.
   
  „Projektuodami daugiabutį projekte „135“ koncentravomės į veržlų ir socialiai aktyvų sostinės gyventoją, kuriam itin svarbi galimybė greitai ir patogiai pasiekti norimą miesto objektą“, – teigia „Eika“ Plėtros direktorius Martynas Žibūda. Pasak M. Žibūdos, „135“ namo gyventojai lengvai pasieks savo darbo vietą dviračiu ar pėsčiomis, šitaip sutaupydami nemažai laiko. Tai palengvins ir savaitgalio susitikimus su draugais  – nereikės rūpintis, kur palikti automobilį. „Pastebėjome, jog šalia Vilniaus centro esantys rajonai, tokie kaip Šnipiškės ar Naujamiestis, dėl susisiekimo patogumo ir kitų teikiamų privalumų tampa vis aktualesni būsto pirkėjams. Atsižvelgdami į tai pasirinkome projekto „135“ vietą“, – papildo įmonės „Eika“ atstovas.
   
  Įmonių grupė „Eika“ į naują gyvenamojo namo ir verslo centro kompleksą „135“ planuoja investuoti 16,6 mln. eurų. Šiuo metu „Eika“ vysto projektus Santariškėse, Bajoruose, Jeruzalėje, Pilaitėje, Naujamiestyje ir Senamiestyje, ieškantiems naujo būsto įmonė gali pasiūlyti daugiau nei 400 naujos statybos butų Vilniuje.
   

   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 270 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „EIKA namai Pilaitėje“.
   
  Daugiau informacijos:
  Raimonda Janušonytė
  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. +370 5 2045 809
  El. p. raimonda@eika.lt
  www.eika.lt