• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Santariškių namai“ apdovanoti už darnią aplinką
  „Santariškių namai“ tapo konkurso „Darni aplinka“ 2013 nugalėtoju. Projektas geriausiu pripažintas gyvenamųjų kvartalų, namų grupių, atskirų namų kiemų kategorijoje. 
   
  Projektas apdovanotas už prižiūrėtą ir kruopščiai sutvarkytą aplinką. Santariškių gyvenvietėje įsikūrusių namų kiemai pilni žalumos: įrengti alpiunariumai, pasodinti ilgamečiai žydintys krūmeliai ir vaismedžiai, gėlynai. Vidiniuose kiemuose įrengtos ir vaikų žaidimo aikštelės, suoleliai poilsiui.
   
  „Puoselėti aplinką mus įpareigoja Verkių parko kaimynystė, kurioje įsikūrusi „Santariškių namų“ gyvenvietė. Mylėti ir rūpintis aplinka įsipareigoja ir Santariškių naujakuriai, kurie noriai tvarkosi savo kiemeliuose, puoselėja gėlynus“, – teigia „Santariškių namai“ direktorius Valdas Kaulinis.
   
   
  Santariškių gyvenvietės Vilniuje gerbūvį kūrė UAB „Vavista“, o teritorijos apželdinimą atliko UAB „Stebulė“. Projektą parengė architektas Vytenis Gerliakas ir UAB „Eventus pro“.
   
  Konkursą organizavo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija bei Darnios plėtros akademija ir partneriai – GRYNAS.LT, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos architektų ir Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos.