• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Santariškių namai“ – konkurso „Už darnią plėtrą“ nugalėtojas
  Praėjusią savaitę Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) paskelbė nekilnojamojo turto projektų konkurso "Už darnią plėtrą" laimėtojus. Mažaaukščių namų gyvenvietė „Santariškių namai“ išrikti geriausiu gyvenamųjų namų projektu Lietuvoje. Šis projektas pripažintas nugalėtoju ne tik konkurso komisijos, bet ir interneto portalo vz.lt lankytojų balsų dauguma.
   
  Šiais metais LNTPA surengtame konkurse dėl apdovanojimų varžėsi 20 projektų, iš kurių 9 – gyvenamosios statybos kategorijoje. Projektai buvo vertinami vadovaujantis tokiais kriterijais kaip architektūrinė, urbanistinė ir statybos kokybė, energijos taupymas ir inovatyvumas, pagarba gamtos bei kultūros paveldo vertybėms, organizacijos įvaizdis visuomenėje.  
   
  Projekto „Santariškių namai“ direktorius Valdas Kaulinis džiaugėsi, kad mažaaukščių namų gyvenvietė Verkių parko kaimynystėje buvo įvertinta ne tik komisijos, bet ir publikos. „Stengėmės, kad šis projektas būtų išskirtinis ne tik unikalia vieta Verkių parko apsuptyje, bet ir kokybe. Šis laimėjimas mums labai svarbus, džiaugiamės, kad mūsų pastangos buvo įvertintos“ – sako V.Kaulinis.
   
  „Santariškių namuose“ pastatyti septyni mažaaukščiai namai, kuriuose įrengta 168 butai. Didžioji dalis butų jau turi šeimininkus. Artimiausiu metu planuojama pradėti antrąjį „Santariškių namų“ etapą, kuriame klientams bus pasiūlyti kotedžai – butai. Šeimos įsikūrusios šiuose butuose, turės privačius kiemelius, o antrojo aukšto šeimininkai į butą pateks tik jiems priklausančia laiptine ir šiltus vakarus galės leisti didžiulėje terasoje ant stogo.
   
  Projektą „Santariškių namai“ vysto įmonių grupė „EIKA“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje.
   
   
  Daugiau informacijos:
  Valdas Kaulinis
  UAB “Santariškių namai“ direktorius
  Tel. +370 5 2505 361
  El. paštas: info@santariskiunamai.lt
  www.santariskiunamai.lt