• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Santariškių namai“ kviečia į atvirų durų dieną
  “Santariškių namai” balandžio 20 d., šeštadienį nuo 10 iki 16 val. kviečia visus ieškančius būsto į atvirų durų dieną. Lankytojus pakviesime į neseniai pastatytus namus „GILĖ“, taip pat pristatysime „Svajonių namų“ projektą.
   
   
  Nuo 12 iki 14 val. atvirų durų dienos lankytojų lauks projekto „Svajonių namai“ pristatymas, kurio metu galėsite pabendrauti su daugybę apdovanojimų pelniusia architekte-interjero dizainere Juste Žibūdiene. Justė papasakos savo "Svajonių namų" idėją, kurio genialumas slypi paprastume – švariose, vientisose formose. Susitikimo metu susipažinsite ir su itin kokybiškomis medžiagomis, kurios bus naudojamos kuriant "Svajonių namų" interjerą.
   
  Atvirų durų dienos lankytojai galės apsilankyti jau pastatytuose ir dar statomuose namuose, pasigrožėti pavasarėjančiu Verkių parku. Atvykusius pakviesime ir į vienus pirmųjų Lietuvoje daugiabučių, kuriuose įdiegtas geoterminis šildymas, taip pat į namus su saulės kolektoriai bei kitais energiją taupančiais sprendimais.
   
  Ieškantys kokybiško būsto galės rinktis butus mažaaukščiuose daugiabučiuose „Gilė“, naujo tipo kotedžuose „Mėta“ ar sublokuotuose namuose „Miglė“ su privačiais sklypais, kurie ribojasi su Verkių parku.
   
  Kiekvienas atvykęs galės pabendrauti su „Eika“ pardavimo atstovais dėl būsto įsigijimo, daugiau sužinoti apie projektą, jo techninius parametrus bei pasikonsultuoti su SEB banko atstovais dėl būsto kreditavimo sąlygų ar užduoti kitus aktualius klausimus.  
   
  Ypatingi pasiūlymai tik atvirų durų dienos lankytojams!
  Kviečiame Jus atvykti ir išsirinkti naujus namus!
   
  Laukiame Jūsų balandžio 20 d., šeštadienį „Santariškių namuose“ – pardavimų biure Santariškių g. 75-2, Vilnius!
   
   
  Detalesnę informaciją Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  Mob. 8 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
   
   
  Daugiau informacijos apie parduodamus butus, kotedžus ir namus SANTARIŠKIŲ NAMUOSE rasite čia >>>.