• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Santariškių namams“ apdovanojimas už vokiškų gaminių pritaikymą
  Spalio 22 d. Santariškių namai“ buvo apdovanoti už sėkmingą vokiškų gaminių pritaikymą mažaaukščiuose namuose Mėta”. Vokietijos federalinės ūkio ir technologijų ministerijos Energinio efektyvumo ir racionalaus energijos vartojimo skyriaus vadovas Dr. Hartmut Versen drauge su „Santariškių namų“ direktoriumi Valdu Kauliniu ant namo fasado atidengė lentelę, žyminčią sėkmingą inovatyvių ir energiškai efektyvių „made in Germany“ technologijų panaudojimą.
   
  „Bendradarbiaudami su Vokietijos gamintojais, pritaikėme jų įrenginius mūsų statomuose namuose ir pasiekėme puikių rezultatų energinio efektyvumo srityje. Džiaugiamės, galėdami šia gerąja praktika pasidalinti su kitomis įmonėmis Lietuvoje“, – teigia „Santariškių namai“ direktorius V. Kaulinis. Efektyvių technologijų pritaikymas pastatams yra itin svarbus siekiant sumažinti energijos suvartojimą, gyventojų energijos sąnaudas, CO2 dujų emisiją.
   
  Apdovanotame projekte sumontuoti enegiškai efektyvūs REHAU GENEO langų profiliai. Namuose Mėta 2, 4 ir 7 pritaikyti VIESSMANN dujiniai katilai su saulės kolektoriais, skirtais karštam vandeniui ruošti ir šildymo poreikiams tenkinti. Namuose Mėta 5 ir 6 įrengta STIEBEL ELTRON geoterminė šildymo sistema.
   
  Vokiškos gerosios praktikos projektų pristatymas suteikia galimybę pasikeisti patirtimi, diegiant įvairias energinį efektyvumą didinančias priemones, taip pat stiprina Vokietijos ir Lietuvos ekonominius ryšius.
   
   
    
  Detalesnę informaciją Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  UAB „Eika“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273 
  El. p.: vitalija@eika.lt