• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Santariškių namų“ gyvenvietėje – išskirtiniai pasiūlymai klientams
  Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika", investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovės „Hanner" bei SEB banko konsorciumas pradėjo mažaaukštės gyvenvietės „Santariškių namai" atvirų durų dienas. Jos vyksta nuo spalio 18 iki lapkričio 29 dienos Santariškių g. 63, Vilniuje. Šios atvirų durų dienos išsiskiria tuo, kad apsilankiusiems klientams pateikiamas kompleksinis ir konkurencingas paketas, kurį sudaro finansavimo, būsto kainos ir papildomi pasiūlymai, o taip pat pristatoma 12 įrengtų parodomųjų butų.
   
  Klientai, atėję į „Santariškių namų" atvirų durų dienas, turi galimybę įsigyti butą be pradinės įmokos, t.y. jiems suteikiamas iki 100 proc. būsto vertės kreditas. Taip pat suteikiamos specialios nuolaidos: pavyzdžiui, nereikia mokėti už automobilio stovėjimo vietą. Taikomos išskirtinės būsto kredito sąlygos: mažesnė nei standartinė būsto kredito marža, nereikės mokėti pirmųjų palūkanų, netaikomas dokumentų parengimo ir administravimo mokestis. Sudariusiems buto pirkimo-pardavimo sutartis yra galimybė laimėti piniginius prizus – 25000 Lt, 15000 Lt arba 10000 Lt ir nešiojamąjį kompiuterį „Apple".
   
  „Šiuo metu klientai ne tik reikliau vertina įsigyjamo turto vertę ir kokybę, bet ir nori kuo paprasčiau išsispręsti finansavimo klausimus, – sako SEB banko Produktų plėtros departamento direktorius Justinas Murauskas. – Atvirų durų dienų metu klientai galės ne tik išsirinkti naują būstą, susipažinti su statybai naudojamomis technologijomis, medžiagomis, bet ir su būsto kredito sąlygomis. Be to, bendri banko su partneriais pasiūlymai klientus pritraukia ir galimybe nemažai sutaupyti nusprendus įsigyti būstą".
   
  „Santariškių gyvenvietėje" jau anksčiau „Eika" pastatė 600 butų. „Nedidelių, jaukių daugiabučių vizija buvo parsivežta iš Skandinavijos. Šiandien matome rezultatą. Mums pavyko suformuoti naują bendruomenę, atsirado šilti santykiai tarp čia gyvenančių žmonių, grįžo kaimyno pažinimas, gyventojai kartu pradėjo kepti kepsnius, rengti fotografijų parodas. Net gyvenvietės tinklalapis atsidarė. Mes džiaugiamės sukūrę kitokios kokybės gyvenimą", – sako bendrovės „Eika" generalinis direktorius Robertas Dargis.
   
  „Suvokiame svarbų mažųjų bendruomenių vaidmenį ir jaučiame stiprią atsakomybę už naujųjų pastatų patrauklumą, originalumą, harmoniją su aplinka, didelį dėmesį skiriame pačių pastatų ir aplinkos estetikai", – sako bendrovės AB „Hanner" valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.
   
  „Ši gyvenvietė, kurią pristatome šiandien, yra „Santariškių gyvenvietės" tęsinys. Pirmojo plėtros etapo metu investuota 50 mln. Lt, bus įrengti 168 butai, kurie statomi kartu su „Hanner". Lieka dar du etapai, per kuriuos „Santariškių gyvenvietės" plėtra bus baigta", – teigia projekto vadovė Vida Minkštimienė. Naujieji 7 namai taip pat yra triaukščiai, kiekviename iš jų – dvi laiptinės po 12 butų. Juos kūrė žymus architektas Vytenis Gerliakas. Šie mūriniai namai – tarsi tarpinis variantas tarp miesto ir kaimo namo, sukursiantis kamerinę aplinką ir skandinavišką stilių.
   
  „Santariškių namų" butai yra patogūs gyventi ir funkcionalūs. Siekiant suteikti kuo daugiau privatumo, vietoj balkono pirmajame aukšte įrengtos medinės terasos, o tai leis gyventojams ir jų svečiams ramiai gurkšnoti kavą gamtos apsupty", – sako V.Minkštimienė. Gyvenvietė įsikūrusi šalia Verkių regioninio parko. Šioje miesto juosiamoje valstybės saugomoje teritorijoje išlikę dar stebėtinai daug natūralios gamtos: miškai užima apie 77 % parko teritorijos.
   
  UAB „Eika" yra įgijusi penkiolikos metų nekilnojamojo turto plėtros patirtį ir įgyvendinusi daugybę stambių gyvenamosios paskirties ir komercinių projektų. Pagrindiniai UAB „Eika" projektai: mažaaukščių namų gyvenvietė Santariškėse Vilniuje (1400 butų) – LNTPA apdovanota kaip geriausias 2005-2006 metų projektas, „Vivulskio namai", „Eikos verslo centras I ir II" – daugiau nei 15.000 kv. m verslo klasės biurų kompleksas Vilniuje. Vienas iš svarbiausių šiuo metu vystomų projektų – Klaipėdoje kartu su AB „Achema" vystomas 150.000 m2 ploto investicinis projektas „Jūros vartai".
   
  AB „Hanner" – sėkmingai auganti investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą Latvijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje. Investicinio bendrovės nekilnojamojo turto projektų portfelio vertė 2006-2010 m. viršija 3 milijardus litų.
   
  SEB yra pirmaujanti Šiaurės Europos finansų grupė, kuri teikia bankininkystės paslaugas beveik 400 tūkst. įmonių ir institucijų bei 5 milijonams privačių klientų. Grupė valdo didelį – 600 klientų aptarnavimo padalinių – tinklą, o jos darbuotojų skaičius siekia 20 tūkstančių.
   
  Daugiau informacijos:
   
  Ilma Vytienė
  Korporatyvinės komunikacijos vadovė
   
  Tel. +370 5 2553 327
  Faks. +370 5 2514 256
  Mob. +370 620 47004
  El. paštas: ilma.vytiene@eika.lt
  www.eika.lt