• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Saulės energija „Santariškių namams“ pelnė aukso medalį
  Informacija žiniasklaidai
  2012 m. gruodžio 21 d.
   
  Projekto  „Santariškių namai“ naujo tipo kotedžai „Mėta“ su atsinaujinančia saulės energija pelnė aukso medalį konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012“. Apdovanojimas įteiktas EIKA įmonių grupei priklausančios įmonės „Santariškių namai“ direktoriui Valdui Kauliniui, šiandien, gruodžio 21 d. vykusiame iškilmingame renginyje LR Vyriausybėje.
   
  Konkursui pateikti Verkių parko kaimynystėje pastatyti kotedžai „Mėta“, kurių šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama saulės energija. „Santariškių namuose siekiame kurti ne tik kokybišką namų aplinką, bet ir efektyviai naudoti energiją. Šiuose namuose įrengėme saulės kolektorius, kurie leidžia sumažinanti gyventojų eksploatacinius kaštus, itin aktualius pastaraisiais metais“, – teigia Valdas Kaulinis. „Taip pat šie namai išsiskiria grindiniu šildymu, kuris ne tik suteikia aukštesnes komforto sąlygas, bet yra efektyvesnis ir taupesnis. Namuose sumontuoti ir aukščiausios klasės ekologiški langai“, – priduria „Santariškių namų“ direktorius.
   
  Aukso medalį pelniusiuose namuose suprojektuoti 22 butai, kuriuose 2012 metų pavasarį apsigyveno naujakuriai. Skaičiuojama, kad saulės energija gyventojams padengs iki 30 proc. metinių pastato šilumos ir karšto vandens ruošimo poreikių. Šių metų gegužės ir liepos mėnesiais nemokama saulės energija paruošė beveik 60 proc. gyventojų karšto vandens poreikių.
   
   

   
  Įmonių grupė „Eika“ Santariškėse šiais metais pastatė ir vienus pirmųjų daugiabučių Lietuvoje su geoterminiu šildymu. 2005 metais pradėjusi plėtrą Santariškėse įmonių grupė „EIKA“ jau pastatė 45 namus, kuriuose įsikūrė virš 800 šeimų, bei prekybos centrą „Ikiukas“. Planuojama, kad iki 2015 metų pabaigos gyvenvietėje „Santariškių namai“ pastatytuose butuose įsikurs dar apie 250 šeimų.
    
   
   
   
   
  Detalesnę informaciją Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  UAB „Eika“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273
  El. p.: vitalija@eika.lt