Apie projektą

NAMAI, KURIUOSE GYVENA ŠVIESA

Saulė lietuvių mitologijoje – gyvenimo, šilumos ir sveikatos deivė. Per ilgus metus šis suvokimas nepasikeitė, tad ir šiandien saulė mums asocijuojasi su gyvenimu, šviesa ir šiluma. Mes siekiame, jog visą tai pajustumėte Saulės namuose, kuriuose nuolatos gyvena šviesa.

Projekte numatyta 116 šviesių ir erdviai išplanuotų butų, kuriuose kursis nauji žmonių gyvenimai. Projekto vieta ir kuriami sprendiniai prisidės prie to, kad gyvenimas Saulės namuose jums būtų patogus ir kokybiškas. O šviesa, kurios turėtų netrūkti nei viename bute, suteiks taip mums visiems reikalingos energijos.

Projekto valdytojas

EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos paslaugų įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Per 30 veiklos metų EIKA pastatė beveik 6000 butų ir 600 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų.

Registruokitės ir būkite pirmieji sužinant daugiau informacijos apie projektą „Saulės namai“

Jeigu jus domina butų išplanavimo variantai, kainos ar kita susijusi informacija, prašome kreiptis telefonu +370 615 62819 arba el. paštu irmante@eika.lt.