• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Savaitgalį – triukšmingas vaikų pramogų klubo atidarymas Pilaitėje

  Šį sekmadienį, gegužės 17 d., 15 val. Pilaitės gyventojai ir svečiai rinksis į smagią šventę – naujo vaikų ir jaunimo pramogų klubo atidarymą ir ta proga rengiamą nemokamą koncertą. Prie prekybos centro „Pupa”, kuriame veiks naujasis klubas, klausytojus linksmins Vudis, Anatolijus, Haroldas, Aleksandras, Rūlė, Robotukai ir kiti jaunimo pamėgti atlikėjai.
  Į klubą kviečia Vudis
  Į naujojo laisvalaikio ir pramogų centro „Pupa” būrelius jau registruojasi ne tik Pilaitėje gyvenantys vaikai. Klubo populiarumą iš anksto lėmė ir tai, kad jo įkūrėjas – žymusis dainininkas Vudis. Pasak jo, naujajame klube vaikai galės ne tik smagiai praleisti laisvalaikį, bet ir ko nors išmokti – čia veiks šokių, stiliaus ir mados būreliai, bus mokoma groti įvairiais muzikos instrumentais, o norintieji galės išmokti net magijos triukų. Klube taip pat laukiama ir smagiai gimtadienius atšvęsti norinčiu vaikų bei jaunimo. „Svarbiausia, kad duris atvėrus naujam laisvalaikio klubui, vaikams nebereikės šlaistysis gatvėmis ir nuolat sukti galvą, ką veikti – tuo pasirūpins tikri savo sričių profesionalai”, – sako Vudis.
  „Pupa“ – daugiau nei prekybos centras
  Pasak nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika” komercinių projektų skyriaus vadovės Viktorijos Venclovaitės, atidarant naująjį vaikų ir jaunimo laisvalaikio klubą prekybos centre „Pupa“, visų pirma, siekiama kitaip pažvelgti į prekybos centro vaidmenį gyvenamajame rajone. „Pupa“ jau spėjo tapti pilaitiškių traukos centru – čia nuolat organizuojamos šventės, rengiami ekologiniai turgeliai. „O dabar džiaugsimės dar ir padėdami vaikams smagiai praleisti laisvalaikį ir atrasti naujų talentų. Manome, kad šiuo atveju prekybos centras gali puikiai pasitarnauti atlikdamas ne tik savo tiesioginę, bet ir socialinę funkciją“, – sako ji.