• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • SEB bankas įmonių grupei „EIKA“ suteikė 16,3 mln. paskolą
  SEB bankas „EIKA“ įmonių grupei suteikė 16,3 mln. litų paskolą, kuri skirta gyvenamųjų kvartalų Vilniuje plėtrai. Paskola bus panaudota daugiabučio namo ir daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės Pilaitėje bei mažaaukščių daugiabučių namų ir kotedžų statybai Santariškėse.
   
  „Siekiame plėtoti ilgalaikę, pasitikėjimu grįstą partnerystę su įmonėmis, kurios glaudžiai bendradarbiavo su banku ir ekonomikos pakilimo, ir nuosmukio laikais. Krizei slūgstant, atidžiai stebime situaciją nekilnojamo turto rinkoje ir teikiame finansavimą perspektyviems, šiandienines realijas atitinkantiems gyvenamosios statybos projektams“, – sakė Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.
   
  Planuojama, kad šiais metais „Eika“ iš viso į plėtrą Pilaitėje investuos apie 10 mln. litų, kurie bus skirti naujo devynių aukštų daugiabučio bei daugiaaukštės 520 vietų automobilių stovėjimo aikštelės statybai. Šiuo metu Pilaitėje baigiamas statyti 42 butų daugiabutis, o praėjusią savaitę baigtas statyti ir pripažintas tinkamu naudoti 71 buto devynaukštis namas.
   
  „Santariškių namai“ šiais metais į mažaaukštės gyvenvietės šalia Verkių parko plėtrą planuoja investuoti 18 mln. litų. Šiuo metu Santariškėse baigiamas statyti 30 butų daugiabutis bei novatoriški kotedžai. Šiais metais taip pradėta ir „Gilių“ kvartalo statyba. „Gilių“ projektas išsiskiria tuo, kad šiuose namuose visi butai turės erdvias net iki 45 m2 ploto terasas arba iki 9 m2 ploto balkonus. Kvartale suprojektuota190 butų, kurių plotas svyruoja nuo 31 iki 82 kvadratinių metrų. Planuojama, kad pirmieji naujakuriai „Gilių“ kvartale apsigyvens jau kitų metų pavasarį. Santariškėse šiais metais planuojama pastatyti apie 80 butų ir kotedžų.
   
  Iki 2015 metų „Eika“ Pilaitėje planuoja pastatyti apie 250 naujų butų ir prekybos centrą; tiek pat butų bei prekybos ir paslaugų centrą numatoma pasatyti ir Santariškėse. 
   
   
  Daugiau informacijos:

  Domas Dargis
  Plėtros direktorius
  Tel. (8 5) 251 42 53
  E. paštas domas@eika.lt
   
  Arvydas Žilinskas
  SEB banko ryšių su žiniasklaida vadovas
  Tel. (8 5) 268 1198, 8 687 04 052
   

   
  Apie „Eika“ įmonių grupę
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti Kokybės standartas ISO 9001:2000, Aplinkosaugos standartas ISO 14001:2004 ir Darbuotojų saugos ir sveikatos standartas OHSAS18001:2007.

   

  Apie SEB
  SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Būdamas ilgalaikių ryšių su klientais banku, Švedijoje ir Baltijos šalyse SEB konsultuoja klientus finansų klausimais ir teikia jiems universalias finansines paslaugas. SEB grupei priklausančių bankų Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje pagrindinės veiklos sritys yra verslo ir investicinės bankininkystės paslaugos verslo klientams ir institucijoms. SEB grupėje dirba apie 17 tūkst. darbuotojų.