• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • SEB bankas suteikė 11 mln. litų paskolą įmonių grupei „Eika“
  SEB bankas suteikė 11 mln. litų paskolą įmonių grupės „Eika“ nekilnojamojo turto projektams Vilniuje įgyvendinti. Beveik 7 mln. litų iš suteiktos paskolos įmonių grupė „Eika“ skirs mažaaukščių gyvenamųjų namų statybai kvartale„Santariškių namai“, o kiek daugiau negu 4 mln. litų paskolos – naujo devynių aukštų daugiabučio Pilaitėje statybai.
   
  Augant naujos statybos butų paklausai, dalyvaujame įgyvendinant perspektyvius nekilnojamojo turto projektus ir didinant kokybiško naujo būsto pasiūlą. Su ilgametę patirtį turinčia įmonių grupe „Eika“ bendradarbiaujame jau ilgą laiką, tad tęsiame partnerystę toliau finansuodami bendrovės plėtojamus projektus Vilniuje“, – sakoSEB banko prezidento pavaduotojas Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Aivaras Čičelis.
   
  Į mažaaukštės gyvenvietės „Santariškių namai“ plėtrą „Eika“ šiemet investuos 21 mln. litų. Didžiausia investicijų dalis teks jau pradėtam statyti pirmajam A energinės klasės daugiabučiui. Iki 2015 metų „Santariškių namuose“ numatyta pastatyti dar apie 200 naujų butų, prekybos ir paslaugų centrą bei užbaigti visos gyvenvietės statybą, kurioje gyvens apie 1 150 šeimų. 
   
  Į daugiabučių namų ir prekybos centro Pilaitėje statybas bendrovė šiemet investuos daugiau kaip 20 mln. litų. Šiuo metu Pilaitėje statomas devynių aukštų 71 buto namas ir 5 000 kvadratinių metrų ploto prekybos centras „Norfa“, kuris duris atvers jau šį pavasarį. Iki 2015 metų „Eika“ Pilaitėje iš viso planuoja pastatyti dar 250 naujų butų.
   
  Iš viso 2014 metais į nekilnojamojo turto plėtrą „Eika“ investuos 45 mln. litų. Šiemet įmonių grupė pradės įgyvendinti naujus gyvenamųjų namų projektus Vilniuje – Jeruzalėje ir Bajoruose.
   
  Daugiau informacijos:


   
  Arvydas Žilinskas
  SEB banko ryšių su žiniasklaida vadovas
  Tel. (8 5) 268 1198, 8 687 04 052
   
   
  Domas Dargis
  „Eika“ plėtros direktorius
  Tel. (8 5) 251 42 53
  E. paštas domas@eika.lt
   


  Apie „Eika“ įmonių grupę
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį.
   
  Apie SEB
  SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Būdamas ilgalaikių ryšių su klientais banku, Švedijoje ir Baltijos šalyse SEB konsultuoja klientus finansų klausimais ir teikia jiems universalias finansines paslaugas. SEB grupei priklausančių bankų Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje pagrindinės veiklos sritys yra verslo ir investicinės bankininkystės paslaugos verslo klientams ir institucijoms. SEB grupėje dirba apie 17 tūkst. darbuotojų. Išsamiau apie SEB skaitykite www.sebgroup.com.