• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • SEB ir EIKA susitarė dėl 22,5 mln. EUR vertės paskolų pratęsimo

  SEB bankas susitarė su įmonių grupe EIKA dėl finansavimo pratęsimo grupės valdomiems EIKA Verslo Centrui (toliau EVC) ir prekybos centrui „Pupa“. Paskola pratęsiama trejiems metams.

  „Vertiname SEB kaip ilgalaikį partnerį, kuris pasitiki mūsų veiklos tvarumu net ir tokiame neapibrėžtame laikotarpyje. Finansavimo sutarčių pratęsimas šiuo pandemijos laikotarpiu yra pozityvus žingsnis sustingusioje rinkoje, leidžiantis optimistiškai žvelgti į rinkos atsigavimą“, – sako Domas Dargis, EIKA generalinis direktorius.

  „Nors nekilnojamas turtas yra vienas labiausiai pandemijos paveiktų sektorių, džiugu, kad, susitardami dėl paskolų portfelio pratęsimo su vienais iš rinkos lyderių EIKA įmonių grupe, ne tik prisidedame prie sėkmingos jų strategijos toliau plėtoti tvarius ir inovatyvius komercinės bei gyvenamosios paskirties projektus, bet ir rodome tolesnį pasitikėjimą ilgalaike šio sektoriaus perspektyva“, – teigia SEB banko valdybos narys, Verslo bankininkystės tarnybos direktorius Vilius Juzikis.

  EVC – tai daugiau nei 15.000 kv. m. bendro ploto turintis aukščiausio lygio verslo klasės biurų kompleksas Verslo trikampyje Goštauto g., kurį sudaro modernūs 12 aukštų „dvyniai“ su jungiamuoju 3 aukštų korpusu.

  PC „Pupa“ veikia apie 40 operatorių: maisto prekių, kosmetikos, avalynės parduotuvės, taip pat yra pašto bei banko skyriai, vaistinė, restoranas ir kt. Klientai čia gali rasti optimalų prekių ir paslaugų pasirinkimą. Šalia prekybos centro įrengta 115 vietų parkavimo aikštelė. Šiuo metu šiame prekybos centras yra visiškai išnuomotas ir veikiantis.