• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Šį spalį įvyks socialinis  hakatonas „Smartuoliai“, skirtas rasti naujiems ir veiksmingiems  būdams vaikų ir jaunimo Lietuvoje emocinio intelekto ugdymui

  Šį spalį įvyks socialinis  hakatonas „Smartuoliai“, skirtas rasti naujiems ir veiksmingiems  būdams vaikų ir jaunimo Lietuvoje emocinio intelekto ugdymui. „Eika“ yra šios iniciatyvos autoriai bei vieni iš organizatorių ir partnerių. Norime pakviesti prisijunti ir jus – kaip dalyvius, mentorius, bendraminčius ar stebėtojus.

  Vaikai ir jaunuoliai Lietuvoje susiduria su daugybe iššūkių: nerimu, perdegimu, atskirtimi, patyčiomis ir kt.

  Iš svarbiausių Lietuvos pagalbos vaikams ir jaunimui organizacijų – „Gelbėkit vaikus“, „Unicef“, „Jaunimo linijos“ – sužinojome, kad už daugelio iš šių problemų slepiasi tai, kad mums visiems paprasčiausiai trūksta emocinio intelekto: vaikams, jaunuoliams, bet taip pat ir jų tėvams, mokytojams, mums visiems. Yra ir pozityvi žinia – emocinį intelektą galima iš(si)ugdyti.

  Todėl norime suburti pačius jaunuolius, nevyriausybines organizacijas, verslo atstovus, mokytojus, tėvus, socialinius startuolius, viešojo sektoriaus atstovus ir pamėginti atrakinti emocijų kodą kartu.

  🕒 Laikas: spalio 13-14 d.

  📌 Vieta: ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, Vilnius

  🧑🏿‍🤝‍🧑🏻 Kas gali dalyvauti: 10-12 kl. moksleiviai, studentai bei NVO organizacijos, socialiniai startuoliai komandomis po 2-6. Jei neturite komandos, ne bėda – registruokitės, komandą rasime.

  Daugiau informacijos apie renginį bei galimybė registruotis: https://www.eventbrite.com/…/socialinis-hakatonas…

  Organizatoriai ir partneriai: „Eika. Erdvės gyventi“, „ACME Grupė“, „JUNG Vilnius“, „The Kazickas Family Foundation – Kazickų Šeimos Fondas“, „Civinity Namai“, „Katalista Ventures“.

  Draugai: „ISM University of Management and Economics“, „autoriai“, „Lietuvos Junior Achievement“, „Reach for Change“, „Gelbėkit vaikus/Save the Children Lithuania“, „GovTech Lab Lithuania“, „Lietuvos socialinių inovacijų klasteris“ ir kiti.

  Sekite naujienas!