Apie projektą

SOLO SOCIETY CITY HOUSE VILNIUS – nauja co-living tipo apartamentų erdvė,  aktyviems didmiesčių gyventojams, kuriems reikia patirčiu kupino, patogaus, ilgalaikio apgyvendinimo. SOLO SOCIETY yra alternatyvi paslauga, kuri suteikia saugią, komfortabilią gyvenamają erdvę. Skirtingai nei nuomojami butai ar bendrabučiai, SOLO SOCIETY benduromeniškumo ir privatumo derinys suteikia bendruomeninio ir privataus gyvenimo derinį.

KUR?

Colivingas įsikurs jaunimo pamėgtame, įvairiapusiame, aktyviame Vilniaus mikrorajone Naujamiestyje, Šv. Stepono g. 33 – ties Sienamiesčio riba.  Tai ne tik centrinė, bet ir viena populiariausių vietų gyventi ir leisti laisvalaikį Vilniuje. Susisiekimas su šia lokacija itin patogus tiek atvykus į pagrindinę miesto stotį, tiek orouostą. Be visa to, gyvendami čia, turėsite visas galimybes svarbiausias miesto vietas pasiekti pėsčiomis. Vilnių pažinsite lengvai.  Vos už kelių minučių – pamėgtos kavinės bei restoranai, galerijos, Senamiesčio gyvenimas, tačiau coliving teritorija apsupta gyvenamųjų daugiabučių namų, o aplinka – šeimyniška, rami, netikėtai tyli.

KAM ?

Aktyviems didmiesčių gyventojams, kuriems reikia patirčiu kupino, patogaus, ilgalaikio apgyvendinimo. Siekiantiems privačios erdvės, tačiau norintiems jaustis ir būti bendruomenės dalimi. Suprantantiems, kad visi esame individualios asmenybės, tačiau dažniausiai siekiame tų pačių dalykų, kurie vienija ir jungia. Visiems ir kiekvienam atskirai.

KADA?

Atidarymas 2023m.