• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Štilis biurų nuomos rinkoje nestabdo „Flow“: prie verslo bendruomenės jungiasi trys pasaulyje gerai žinomų vardų atstovybės – UAB „Creditinfo Lietuva“, UADBB „Marsh Lietuva“ bei „CEE Attorneys“

  Prie vieno tvariausių verslo centrų visoje Lietuvoje – „Flow“, įsikūrusio Lvivo g. 21A, bendruomenės prisijungė kredito biuras UAB „Creditinfo Lietuva“, pasaulyje pirmaujanti draudimo paslaugų ir konsultacijų įmonė UADBB „Marsh Lietuva“ bei tarptautinė advokatų kontora „CEE Attorneys“. Įmonės pasirašė ilgalaikes nuomos sutartis, išsinuomodamos daugiau kaip 1100 kv. m. ploto biuro erdvių. Pagal sudarytus sandorius „Creditinfo Lietuva“ biuras įsikurs 19-ame, o „Marsh Lietuva“ bei „CEE Attorneys“ – 7-ame pastato aukšte.

  Anot Giedriaus Brūzgės, „Eika“ turto departamento direktoriaus, pastarasis metų ketvirtis biurų nuomos rinkoje buvo ne itin aktyvus. „Šių metų antrąjį ketvirtį Vilniuje išnuomota tik 14 300 kv. m., kai tuo tarpu pirmajame ketvirtyje buvo įsisavinta 33 700 kv. m. biurų ploto. Situacija iliustruoja, kad nuomininkai persikėlimo planus vertina atsargiau, neskuba pasirašyti nuomos sutarčių. Įvykę trys nuomos sandoriai viename verslo centre parodo, kad net ir rinkai ramesniais laikais, solidžių kompanijų susidomėjimas itin kokybiška darbo aplinka, tvariais ir pažangiais sprendiniais, išlieka,“ – teigia G. Brūzgė.

  „Sprendimą persikelti į naująjį verslo centrą „Flow“ priėmėme atsižvelgdami į mūsų įmonių grupės strategiją plėtoti tvarų verslą. Siekiame kiekvieną veiklos sritį ir procesą organizuoti socialiai atsakingu ir ilgalaikėje perspektyvoje pagrįstu būdu, rūpinantis aplinka ir energiniu efektyvumu, racionaliu kitų resursų naudojimu. Įsikurdami naujame biure pačiame Vilniaus centre ne tik sukursime patogesnes darbo sąlygas darbuotojams, bet ir būsime arčiau savo klientų“, – sako Aurimas Kačinskas, „Creditinfo Lietuva“ generalinis direktorius.

  Pasak „CEE Attorneys“ vadovaujančiosios partnerės Ingos Kostogriz-Vaitkienės, naujojo biuro paieškose didelis dėmesys buvo skiriamas tvarumo paieškoms, pozityvioms žmogiškoms patirtims darbo vietoje.

  „Rinkdamiesi biurą augančiai komandai ieškojome praktiškų ir tvarių sprendimų – būtent tai ir radome „Flow“: modernias, efektyviai išnaudotas erdves, sveikesnę, darbuotojo bei kliento patogumui pritaikytą aplinką, gamtos resursus tausojančius architektūrinius ir bendruosius sprendimus, patogią lokaciją mieste ir itin gerą susisiekimą. Norime įsikurti ilgam, tad žvelgėme į sprendimų aktualumą ne tik čia ir dabar, bet ir ateityje. Projekto įgyvendinimas pagal BREEAM Outstanding standartą įtikino, kad tai vieta, kur norime dirbti ir pasikviesti klientus bei partnerius,“ – sako I. Kostogriz-Vaitkienė.

  Šiuo metu verslo centre išnuomota arti 7000 kv. m. biurų erdvių. Pastate įsikurs nepriklausomas elektros tiekėjas „Elektrum Lietuva“, verslo valdymo konsultacijų įmonė „Turicum“, oro transporto sektoriuje veikianti įmonė, restoranas „12“, unikalius IT sprendimus kurianti ir skaitmenizacijos klausimais konsultuojanti įmonė „Baltic Amadeus“, NT plėtros bendrovė „Omberg group“, druskų kambario ir masažų kabineto operatorius.

  NT plėtros bendrovė „Eika“ Vilniuje yra išplėtojusi tokius komercinius objektus, kaip multifunkcinį kompleksą „Live Square“ Gedimino prospekte, verslo centrą „Eika“ A. Goštauto gatvėje, „135“ Žalgirio gatvėje bei prekybos centrą „Pupa“ Pilaitės rajone. Neseniai, įmonė Tauro kalno kaimynystėje Vilniuje pradėjo vystyti verslo centrą „Jasinskio 2“.