Apie projektą

132 erdvės gyventi aktyviems miesto individualistams, kurių visas gyvenimas – Vilniaus centre. Įsivaizduokite gyvenimą ties pačia Senamiesčio ir Naujamiesčio riba. Istorinėje aplinkoje, tačiau neatsisakant tobulo modernių technologijų teikiamo komforto namuose.

Visi, lankęsi Šv. Stepono gatvėje, sutiks, kad ji pasižymi ypatinga atmosfera. Beveik visa ji –  Senamiesčio dalis, tačiau ribojasi su Naujamiesčiu, kerta Stoties rajoną. Šia gatve nueisite tiesiai į Senamiesčio širdį – kirsite Kauno gatvę, Pylimo gatvę, Rūdninkų skverą, praeisite Šiuolaikinio meno centrą ir atsidursite Rotušės aikštėje.

Vieta jaukiai apgyvendinta, greta maisto ir kultūros vietos – „Kablys“, „Loftas“, „Halės turgus“ ir daug kitų. Arti autobusų, traukinių stotys, patogu greit nuvykti į oro uostą. Ideali vieta miesto centro gyventojui.

„Šv. Stepono Baltas lapas“ projektas jau pastatytas. 

Projekto vystytojas

„Šv. Stepono Baltas lapas“ yra „Eika Residential Fund“ fondo, valdomo UAB „Eika Asset Management“ (EAM), vystomas gyvenamosios paskirties projektas. EAM yra fondų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. EAM komanda – tai investicijų valdymo profesionalai, sukaupę daugiau nei 10–ties metų patirtį komercinės ir gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto plėtojime, išmanantys nekilnojamojo turto rinką, gebantys ją analizuoti bei atskleisti investicines galimybes ir rizikas.

Projekto valdytojas

Projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB „Eika“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius,visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Vienas iš naujausių EIKA projektų – sostinės centre atidaryta daugiafunkcinė erdvė „Live Square“ su verslo centru, viešbučiu „Hilton Garden Inn“ ir gyvenamaisiais pastatais, taip pat didelio populiarumo sulaukęs projektas „Mindaugo Baltas lapas“ Naujamiestyje. Modernius ir kokybiškus sprendimus EIKA klientams įgyvendina daugiau nei 25 metus.

Privalumai

ĮSIKURSI GEROJE VIETOJE

ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS įsikūręs ties Naujamiesčio ir Senamiesčio riba, įrėmintas ramios tylios Punsko gatvelės ir netikėtai dailios Panerių gatvės, greta Šv. Stepono gatvės, kuri vingiuoja tiesiai į Rūdninkų ir Rotušės aikštes.

MĖGAUSIESI TYLA

Jūsų ramaus poilsio niekas netrikdys, nes dėl modernių monolitinio gelžbetonio ir mūro konstrukcijų butuose bus gera garso izoliacija, o kvartalas kone Vilniaus centre netikėtai tylus.

TURĖSI ERDVĖS

Pirmojo aukšto butai išsiskirs erdviomis terasomis, kuriose galėsi turiningai leisti laiką su šeima ar draugais. Taip pat čia rasi erdvesnių ir netipinio išplanavimo butų.

GYVENSI PATOGIAI

A+ energinės klasės butuose grindys bus šildomos, o moderni rekuperacijos sistema visada aprūpins gaiviu oru. Šios technologijos ne tik pagerins gyvenimo kokybę, bet ir maksimaliai sumažins šildymo sąnaudas.

JAUSIESI SAUGIAI

Teritorija bus aptverta ir rakinama, todėl visada jausiesi saugiai. Automobiliams numatyta požeminė aikštelė, o dviračiams ir paspirtukams – speciali rakinama saugykla ir sandėliukai.

PATIRSI LAISVĘ

Butuose lubos sieks 2,8 metro, o viršutiniuose aukštuose ir mansardoje – ne mažiau kaip 3 metrus. Dar daugiau erdvės akims ir mintims suteiks langai iki žemės.

Senamiesčio sodai
Saulės namai
Nauji peizažailaisvų butų: 77
UŽUPIO PERSONOSlaisvų butų: 34
SOLO SOCIETY City House Vilnius
METŲ LAIKAIlaisvų butų: 58
MĖLYNI VILKAIlaisvų butų: 82
ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS
MINDAUGO BALTAS LAPASlaisvų butų: 2
BAJORŲ ALĖJOSlaisvų butų: 72