Apie projektą

Švitrigailos namai

Naujamiesčiui būdingi visi gyvenimo mieste privalumai. Pirma, puikus susisiekimas tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu, o senamiestis pasiekiamas per keliolika minučių pėsčiomis. ŠVITRIGAILOS NAMAI išsiskiria ir itin patogiu susisiekimu su pagrindiniais transporto infrastruktūros objektais – oro uostu, autobusų ir geležinkelio stotimis. Patogi vieta gyventojams suteikia galimybę taupyti laiką, kadangi šalia jie ras puikią socialinę infrastruktūrą – mokyklas, darželius, aukštojo mokslo įstaigas, valstybines institucijas, medicinos įstaigas, prekybos centrus, sporto klubus, maitinimo įstaigas bei laisvalaikio ir pramogų vietas.

Projektą ŠVITRIGAILOS NAMAI sudarys du septynių aukštų korpusai, kuriuose bus suprojektuoti 92 butai. Dėl mažo kaimyninio užstatymo ir didelių langų projekte įrengti butai bus saulėti ir šviesūs. Visi butai turės erdvius balkonus nuo 7 kvadratinių metrų, kuriuose tilps kėdės ir staliukai jaukiems pasisėdėjimams. Viršutinių ir pirmų aukštų butuose, esančiuose virš automobilių stovėjimo aikštelės, bus įrengtos erdvios ir patogios terasos. Pro viršutiniuose aukštuose esančių butų langus atsivers įspūdinga senamiesčio panorama su tolumoje matoma Gedimino pilimi, Trijų kryžių kalnu ir raudonų čerpių stogais.

Cokoliniame namo aukšte po abiem korpusais bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje suprojektuotos 45 automobilių stovėjimo vietos.  Šalia namo bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė, pasodinti žaliuojantys ilgamečiai augalai ir gėlės, kurie aplinkai suteiks gyvybės ir jaukumo.

Privalumai

Strateginė vieta

ŠVITRIGAILOS NAMAI sukurti žmonėms, kurie vertina mobilumą bei patogų ir aktyvų laisvalaikį. Naujamiestis išsiskiria strategiškai patogia vieta. Tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu, tiek pėsčiomis gyventojai galės pasiekti miesto centrą negaišdami laiko spūstyse. Iki visuomeninio transporto – vos minutė kelio, o senamiestį galima pasiekti pėsčiomis per keliolika minučių. Netoli Naujamiesčio yra geležinkelio ir autobusų stotys bei tarptautinis Vilniaus oro uostas.

Erdvė ir patogumas

Gyventojų patogumui suprojektuoti šviesūs butai su dideliais langais ir itin erdviais balkonais, kurių plotas nuo 7 iki 9 kv. metrų. Juose tilps staliukas ir kėdės jaukiems pasisėdėjimams šiltuoju metų laiku. Vietos atsiras ir žaliuojantiems augalams bei gėlėms. Pirmuose ir viršutiniuose pastato aukštuose suprojektuotos erdvios ir patogios terasos. Rytinėje ŠVITRIGAILOS NAMŲ pusėje atsiveria įspūdinga miesto panorama ir žalioji zona su ilgamečiais medžiais. Po namu bus įrengta 45 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Puiki infrastruktūra

ŠVITRIGAILOS NAMUS supanti infrastruktūra pritaikyta miestiečių poreikiams. Vertinantys patogią kasdienybę šalia ŠVITRIGAILOS NAMŲ ras prekybos centrus, mokyklas, darželius, aukštojo mokslo ir medicinos įstaigas, o propaguojantys aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą – sporto klubus ir sveikatingumo centrus. Netoliese yra visuomeninio transporto stotelė, visą parą veikiantis prekybos centras bei miestiečių pamėgtos pasilinksminimo ir pramogų vietos.

Dinamiškas Naujamiestis

Naujamiestis nuolat auga, atsinaujina ir keičia savo veidą. Tai viena sparčiausiai besivystančių ir didžiausią potencialą turinčių miesto dalių. Šis rajonas yra puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir investicijai. Čia darniai sugyvena verslas ir kūrybinės industrijos, patogiai jaučiasi tiek garbaus amžiaus miestiečiai, tiek jaunos šeimos ir jaunimas.

ŠVITRIGAILOS NAMAI