Apie projektą

„Personos“ – naujos gyvenimo vietos mieste pasaulio žmonėms. Čia sukurtuose namuose bus laukiami tie, kurie savyje nešiojasi begalę miestų – nuo Berlyno iki Niujorko, nuo Lisabonos iki Tokijo – bet gyventi pasirinko Vilnių. Miestą, kuris save suvokia kaip nuo pasaulio neizoliuotą, gyvą organizmą. Miestą, kuris per šimtus metų išsaugojo savo tapatybę, bet iki šiol geba keisti pavidalus.

„Personos“ – tai vilniečiai pagal pasirinkimą. Tikrasis šio miesto charakteris. Juos vienija ramus požiūris į praeitį, autentiškai išgyvenama dabartis ir pamatuotos ateities ambicijos. Jie žino, kad gyvenimas nesibaigia, kai regis, jau matei ir patyrei viską. Tokie žmonės trokšta suprasti giliau ir žengti toliau. O kartu – prasmingai pratęsti tai, kas jau tapo jų asmenybės dalimi.

Užupis – pirmoji „Personų“ vieta mieste. „Užupio personų“ mažaaukštė ir minimalistinė architektūra savo banguota išklotine ir vertikaliais tūriais natūraliai įsilies į kalvotą teritoriją. Čia niekas neužstos vaizdo, butuose netruks saulės šviesos. Į vakarus atsivers Senamiesčio panorama, o kitoje pusėje – į papėdę besileidžiantis Filaretų kvartalas.

„Užupio personos“ įsikurs 3 namuose ir 56 erdvėse. Kiekviena bus skirtinga, nepanaši į jokią kitą. Specialiai sukurtos savito stiliaus ir charakterio personoms. „Užupio personas“ rasite adresu Filaretų g. 25, Vilnius, jos atitiks A+ energinę klasę.

„Užupio personos“ projektas šiuo metu pradedamas statyti. Numatoma darbų pabaiga – 2025 m. I ketvirtį.

Projekto valdytojas

„Eika“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos paslaugų įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Per 30 veiklos metų „Eika“ pastatė beveik 6000 butų ir 600 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Tai – modernios ir kokybiškos erdvės, kuriose gera gyventi. Miestai, kuriuose jauku būti.

Prisijunkite prie „Personų“

Jeigu jus domina butų, komercinių patalpų išplanavimo variantai, kainos ar kita susijusi informacija, prašome kreiptis telefonu +370 698 56508  arba el. paštu personos@eika.lt.

Senamiesčio sodai
Saulės namai
Nauji peizažailaisvų butų: 74
UŽUPIO PERSONOSlaisvų butų: 33
SOLO SOCIETY City House Vilnius
METŲ LAIKAIlaisvų butų: 58
MĖLYNI VILKAIlaisvų butų: 82
ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS
MINDAUGO BALTAS LAPASlaisvų butų: 2
BAJORŲ ALĖJOSlaisvų butų: 72