• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Vaikams – aitvarų ir vėjo malūnėlių šventė prekybos centre „Pupa“
  Birželio 5 d., šeštadienį, Vilniaus Pilaitės prekybos centre „Pupa“ šurmuliuos vaikai. Mat čia Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga jų laukia vasariška šventė „Pagauk vasaros vėją prekybos centre „Pupa“. Iš anksto užsiregistravę vaikai dalyvaus nemokamuose aitvarų, vėjo malūnėlių gamybos ir paukščių lankstymo bei marginimo būreliuose, o šventę vainikuos daugybė į vasaros dangų kylančių aitvarų.
   
  Visi būreliai vyks antrajame prekybos centro „Pupa“ aukšte. Nuo 12 valandos čia bus gaminami aitvarai, nuo 14 valandos – vėjo malūnėliai, o 16 valandą organizatoriai laukia norinčiųjų išmokti lankstyti ir marginti popierinius paukščius.
   
  „Laukiame ne tik Pilaitėje gyvenančių vaikų. Tikimės, kad ne vienas čia suras naujų draugų, smagiai ir kūrybingai praleis laisvalaikį, o visą šeštadienį prekybos centre netils vaikų juokas”, – sako PC „Pupa“ vadovė Aistė Adamonytė.
   
  Bendruomenės šventės tampa neatsiejama Pilaitės gyvenimo dalimi, o PC „Pupa“ – pilaitiškių traukos centru. Čia nuolat vyksta įvairūs renginiai, mugės, festivaliai. Taip pat, visą vasarą PC „Pupa“ vyksta fotokonkursas „Gražiausios Pilaitės vietos“. Jame dalyvauti kviečiami visi norintys užfiksuoti gražiausias mikrorajono spalvas, kitaip pažvelgti į įprastą aplinką. Vasaros pabaigoje konkurso nugalėtojų laukia puikūs prizai.
   
  Registracija į nemokamus būrelius vyksta interneto svetainėje www.pcpupa.lt
   
  Detalesnė informacija apie šventę suteiks:
  Vitalija Rutkauskaitė
  El.p. vitalija@eika.lt
  Mob. 8 698 56273