• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • Verslo vairą iš tėvo perėmęs Domas Dargis su siaubu prisimena pirmąją darbo dieną

    Kai grįžęs iš studijų Anglijoje Domas Dargis tapo nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika“ plėtros direktoriumi, pirmąją jo darbo dieną JAV bankrutavo „Lehman Brothers“ bankas ir po pasaulį pradėjo ridentis krizės banga. Pramonininkų konfederacijos vadovo Roberto Dargio sūnui teko rūpintis ne plėtra, o išgyvenimu. Tačiau tai buvo neįkainojama patirtis, sako „Eikai“ vadovaujantis D.Dargis.

    „Manau, jau anksčiau tėvai jautė mano suvokimą apie šį verslą. Be to, atėjus dirbti, pasitikėjimas ir įgaliojimai buvo suteikti iškart, nebuvau suvaržytas“, – 15min pasakojo D.Dargis. D.Dargis nuo 2008 metų dirbo bendrovės plėtros direktoriumi, o 2014 metų rugpjūtį perėmė verslo vadovavimą iš tėvo Roberto Dargio, kuris dabar yra „Eikos“ valdybos pirmininkas ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas. D.Dargis 15min papasakojo apie pirmuosius žingsnius nekilnojamojo turto rinkoje.

    domas-dargis-58bd671b2f4b4

    Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/verslo-vaira-is-tevo-peremes-domas-dargis-su-siaubu-prisimena-pirmaja-darbo-diena-973-762862