• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Vilniečius kviečia atsinaujinęs prekybos centras PUPA, Pilaitėje

  2008 m. Pilaitės rajone duris atvėręs 6300 kv. m. prekybos centras PUPA šiemet mini savo veiklos jubiliejų. Per dešimtmetį jau spėjęs tapti Pilaitės ir aplinkinių rajonų gyventojų traukos centru, šiemet prekybos centras atsinaujina. Čia duris atvėrė 3 nauji nuomininkai: picerija „Express Pizza“, azijietiško maisto restoranas „Asia Express“ ir parduotuvė augintiniams „Pet24“.

   Pokyčius diktuoja rajono plėtra ir lankytojų poreikiai

  Pilaitė jau ne pirmus metus išlieka tarp sparčiausiai augančių Vilniaus rajonų, kur kasmet įsikuria apie 1000 naujakurių.

  „Didėjant Pilaitės gyventojų skaičiui, auga ir prekybos centro lankytojų srautas, todėl esami nuomininkai mato plėtros poreikį, modernizuoja ir atsinaujina patalpas. Prekybos centre neseniai atsidariusi picerija ir azijietiško maisto restoranas tikime, bent iš dalies užpildys kavinių ir restoranų trūkumą, nes jų pasiūla rajone vis dar nėra didelė“ – sako EIKA Turto valdymo departamento direktorius Giedrius Brūzgė. Pasak „Express Pizza“ ir „Asia Express“ restoranų tinklo atstovo Mindaugo Grikšto, Pilaitės rajonas sparčiai plečiasi, matomas augantis populiarumas rinktis gyvenimą šiame rajone. „Mūsų klientai natūraliai pradėjo rašyti mums ir klausti, kada atsidarysime Pilaitėje, todėl labai džiugu, kad pačių klientų aktyvumas mus paskatino rinktis šį rajoną“ – teigia Express Pizza“ ir „Asia Express“ restoranų tinklo atstovas Mindaugas Grikštas. Liepos mėnesį atsidariusi picerija „Express Pizza“ ir keturių Azijos virtuvių patiekalus siūlantis restoranas „Asia Express“ įsikūrę pirmajame prekybos centro aukšte.

  Renkantis prekybos centrą svarbi patogi lokacija  

  Prekybos centre PUPA savo ketvirtąją parduotuvę augintiniams Vilniuje atidarė ir „Pet24“ parduotuvių tinklas. Vienas iš svarbiausių kriterijų nuomininkams renkantis prekybos centrą – patogi ir lengvai pasiekiama vieta pirkėjams. „Mūsų klientai dažnai perka maistą savo augintiniams didelėmis pakuotėmis, todėl labai svarbu, kad sunkių maišų netektų nešti ilgus atstumus. Prie prekybos centre PUPA įsikūrusios mūsų parduotuvės pirkėjai automobiliu gali privažiuoti arti, visuomet galima rasti laisvą parkavimo vietą. Taip pat šiandien žmonės yra itin užimti ir nuolat skuba, todėl labai svarbu, kad vienoje vietoje jie galėtų rasti būtiniausių kasdienių prekių bei paslaugų, būtent tai ir suteikia šis prekybos centras,“ – teigia parduotuvių tinklo augintiniams „Pet24“ direktorius Tadas Akelaitis.

  Esami nuomininkai plečiasi ir atsinaujina patalpas

   Tęsdamas padalinių modernizavimą, „Lietuvos paštas“ prekybos centre atnaujino nuomojamas patalpas ir pristatė šiuolaikišką klientų aptarnavimo centrą. Čia įdiegta klientų srauto valdymo sistema ir šiuolaikiška siuntų laikymo ir išdavimo įranga, padėsianti užtikrinti operatyvų klientų aptarnavimą. Prekybos centre nuomojamas patalpas modernizavo ir prasiplėtė kosmetikos prekių parduotuvė „Eurokos“, o knygynas VAGA persikėlė į atnaujintas patalpas antrame aukšte. „Manome, kad prekybos centro išskirtinumas tai, jog čia lankytojai gali įsigyti kasdienių prekių ir paslaugų ir viską rasti po vienu stogu. Ir toliau ieškosime naujų nuomininkų, kurie į prekybos centrą pritrauktų ne tik Pilaitės, bet ir kitų Vilniaus rajonų gyventojų,“ – sako EIKA Turto valdymo departamento direktorius Giedrius Brūzgė.

  Be jau minėtų, prekybos centre įsikūrę ir tokie prekių ženklai kaip: sporto klubas „Goodlife“, vaikų žaidimų kambarys „Minimukų namukai“, pramogų parkas „Rainbow“, mokyklinių prekių parduotuvė „Eripo“ ir kiti. Be prekybos centro PUPA, nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupė „Eika“ yra pastačiusi „Aušros“ prekybos centrą Utenoje, „Ikiuką“ Santariškių gyvenvietėje, prekybos centrą „IKI“ Visoriuose ir specializuotą „Berry“ baldų saloną Klaipėdoje.