• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Vos kelios savaitės iki oficialaus verslo centro „Flow“ atidarymo: pasirašytas naujas nuomos sandoris, o valstybinė komisija pripažinimo pastatą tinkamu naudoti

  Įžengus į naujus metus „Flow“ gyvena pozityviomis žiniomis: verslo centre sudaryta nauja nuomos sutartis su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku (angl. The European Bank for Reconstruction and Development, toliau – ERPB), taip pat valstybinė komisija pripažino pastatą tinkamu naudoti, taip skelbiant, kad jis baigtas statyti.

  Su būsimu nuomininku pasirašyta ilgalaikė nuomos sutartis, pagal kurią ERPB įsikurs 420 kv. m. biure, aukščiausiame – 20 „Flow“ aukšte. „Eika Development“ turto departamento direktoriaus Giedriaus Brūzgės teigimu, įvykęs sandoris yra reikšmingas įvertinimas, kadangi tokio lygio įmonės kaip ERPB itin atidžiai vertina priimamus sprendimus.

  „ERPB, kaip institucinis investuotojas, vadovaujasi politika finansuoti pastatus, kurie atitiktų tarptautinius tvarumo standartus ir jų tvarumo įvertinimas būtų ne žemesnis nei „Very Good“ ar „Excellent“. Nenuostabu, kad rinkdamiesi sau naują biurą, jie kelia ne ką žemesnius reikalavimus. Rimtas tarptautinės bendruomenės požiūris ir pasitikėjimas „Eika Development“ komanda bei jos kompetencijomis įgyvendinant pagal „Breeam New Construction Outstanding“ sertifikatą plėtojamo vieno tvariausių Lietuvoje verslo centrų statybas leidžia mums kur kas drąsiau komunikuoti apie šio projekto vertę ir galvoti apie dar ambicingesnius ateities projektus“, – teigia G. Brūzgė.

  „Flow“ pripažintas tinkamu naudoti lapkričio mėnesio pabaigoje, laikantis visų terminų ir įsipareigojimų, o dalis nuomininkų jau sėkmingai įsikūrė verslo centre.

  „Džiaugiamės, kad netrukus „Flow“ verslo centrą vadinsime savo naujaisiais namais. Naujasis išplėstas ERPB biuras centro patalpose atspindi ERPB augimą Lietuvoje ir regione. Jis leis mums dirbti efektyviau, nes mūsų komanda ir verslo veikla plečiasi“, – sako Tomas Kairys, ERPB vadovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

  Esame daugiausiai į ekologišką bankininkystę orientuotas bankas, kuris visas savo operacijas suderino su Paryžiaus susitarimo tikslais, todėl ypač didžiuojamės, kad mūsų naujasis biuras įsikurs pastate, pasižyminčiame išskirtiniais tvarumo rodikliais, panašiai kaip ir mūsų būstinė Londone.

  ERPB ir toliau aktyviai veikia Lietuvoje bei Baltijos šalyse ir rems šio regiono projektus skolintomis lėšomis ir nuosavu kapitalu“, – dalinasi Tomas Kairys.

  „Flow“ verslo centras pradėtas statyti 2021 m. Dviejų – 15 ir 20 aukštų korpusų „Flow“ sudaro 15 000 kv. m. ploto patalpų. Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eika Development“ į verslo erdvę investuoja daugiau nei 42,5 mln. Eur. Oficialus verslo centro atidarymas planuojamas 2024 m. sausio mėn. pabaigoje.