Apie projektą

Išskirtinėje Vilniaus miesto dalyje Žvėryne pastatytas nedidelis 4 aukštų su mansarda daugiabutis, kuriame suprojektuoti butai vertinantiems unikalią aplinką, privatumą ir ramybę. Žaliausiame Vilniaus rajone pastatytas namas yra itin ramioje vietoje, atokiau nuo triukšmingų gatvių, kadangi Žvėryno kaimynystė – tai Neries vingis ir Vingio parkas.
Namą projektavo patyrusi „Jungtinių pajėgų architektūros“ ir Algirdo Kaušpėdos komanda. Architektai ne tik sukūrė darniai į aplinką įsiliejantį pastatą, bet ir suprojektavo butus, pritaikytus gyventojų patogumui. Visi butai su erdviais, apšviestais ir įgilintais balkonais, kuriuose telpa staliukas su kėdėmis jaukiems vakarams. Viršutiniuose aukštuose suprojektuoti butai su erdviomis stogo terasomis. Butai labai šviesūs dėl didelių langų, kurių neužstoja radiatoriai. Pastato fasadas apklijuotas prabangiomis pilko klinkerio plytelėmis.
Projekto inžinieriai suprojektavo ir gyventojų komforto sąlygas gerinančius sprendimus: rekuperacinę vėdinimo sistemą, prieigas kondicionieriams įrengti, grindinį šildymą.
Gyventojų patogumui po namu įrengiama 18 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, o šalia namo ir 9 vietų antžeminė aikštelė. Visa teritorija aplink namą aptverta, siekiant užtikrinti privatumą. Uždarame kieme įrengiama vaikų žaidimo aikštelė. Išsaugomi ilgamečiai medžiai, apželdinama teritorija.
Projektas: Žvėryno rezidencija
Adresas: Blindžių g. 24, Vilnius
Įgyvendinimas: 2013 m. III ketv.
Aukštų skaičius: 4 aukštai su mansarda
Butų skaičius: 29 butai
Bendras plotas: 2378 kv. m
Architektas: JP ARCHITEKTŪRA ir Algirdo Kaušpėdo komanda

Privalumai

Vaizdinga ir rami vieta

Žaliausias Vilniaus rajonas, pačiame miesto centre, atokiau nuo triukšmingų miesto gatvių, netoliese Neries vingis ir Vingio parkas. Namo teritorija aptverta tvora su gyvatvore, suformuotas uždaras kiemas.

Patogus susisiekimas

Tiek visuomeniniu transportu, tiek automobiliu ir net pėsčiomis per keletą minučių pasieksite miesto centrą, viešąsias įstaigas, apsipirkimo bei laisvalaikio praleidimo vietas.

Puiki infrastruktūra

Netoliese mokykla, vaikų darželiai, maisto prekių parduotuvės, prekybos centrai, kavinės, medicinos įstaigos. Uždarame kieme vaikų žaidimo aikštelė, už keliolikos minučių kelio Vingio parkas su pasivaikščiojimo bei dviračių takai.

Šiuolaikiški sprendimai

Įrengta rekuperacinė sistema, butuose numatytos prieigos kondicionieriui įrengti, grindinis šildymas, mediniai aliuminiu kaustyti langai.

Patogumas

Erdvūs 2-4 kambarių butai nuo 43 iki 137 kv. m. Visi butai su įgilintais ir apšviestais balkonais arba terasomis nuo 40 iki 85 kv. m. Individualūs interjero projektai.

ŽVĖRYNO REZIDENCIJA