Mūsų pagrindinė paslauga – apdailos darbai Vilniuje. Esame apdailos darbus organizuojanti ir atliekanti įmonė, kuri užsiima apdailos projektų ruošimu bei butų ir komercinių patalpų įrengimu naujos statybos pastatuose. Remiantis inovatyviais interjero dizaino sprendimais ir naudojant kokybiškas, patikimų gamintojų apdailos medžiagas, įrengiame jaukias asmenines erdves gyvenamojo nekilnojamojo turto pirkėjams, patogias ir į darbuotojų ar klientų savijautą orientuotas komercines ar kitos paskirties patalpas Vilniaus mieste.

Daugiau apie mus galite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje Apdailos formatas

Mūsų darbų pavyzdžius galite rasti čia Įrengti butai

Procesas ir kaina

Susisiekite su mumis

Apdailos projektų vadovas išsamiai atsakys į visus su apdailos įrengimu susijusius klausimus ir papasakos apie galimą projekto įgyvendinimo eigą. Jei nuspręsite apdailos įrengimo darbus atlikti pas mus, būsite pakviesti į susitikimą aptarti jūsų lūkesčius bei kitas, su projektu susijusias detales.

Apdailos projektavimas

Šiame etape su Jumis derinsime patalpų išplanavimą, baldų išdėstymą, Jums optimaliausiai tinkantį interjero stilių, medžiagiškumus bei spalvinę gamą, padėsime išsirinkti santechnikos prietaisus, buitinę techniką, suprojektuoti įmontuojamus baldus. Šis procesas truks 1-3 mėn. priklausomai nuo kliento poreikio greitai priimti sprendimus ar pasimėgaujant procesu ilgiau pasvarstyti dėl galutinių sprendimų.

Biudžeto nustatymas

Atlikus projektą, pagal Jūsų pasirinktas medžiagas bei numatytus sprendimus per 1-2 sav. parengsime darbų ir medžiagų sąmatą. Jei gautą sąmatą norėsite sumažinti ar kaip tik į ją įtraukti papildomų darbų, bus atliekami projektiniai pakeitimai ar papildymai ir sąmata tikslinama.

Sutarties pasirašymas

Patvirtinus sąmatą bei parengtą apdailos projektą bus pasirašoma sutartis. Sutartyje numatomi tikslūs darbų atlikimo terminai bei kainos, kurios vėliau nesikeis. Jei apdailos įrengimo eigoje norėsite pakoreguoti projektą, medžiagas ar kt., parengsime papildomą sąmatą bei pasirašysime priedą prie sutarties.

Apdailos darbų organizavimas ir techninė priežiūra

Erdvės įrengimas prasidės po 1-2 sav. nuo sutarties pasirašymo ir truks 2-4 mėn., priklausomai nuo įrengimo sudėtingumo. Apdailos medžiagomis ir jų pristatymu rūpinsis projektų vadovas, o, kad darbai būtų atlikti kokybiškai ir projektas įgyvendintas laiku, apdailos įrengimo procesą prižiūrės techninės priežiūros darbų vadovas.

Erdvės išvalymas ir pridavimas klientui

Atlikę apdailos darbus pasirūpinsime, kad Jūsų butas ar komercinė patalpa būtų išvalyta, neliktų statybinių dulkių, o Jums atvykus kvepėtų švara. Įgyvendinus visus suplanuotus darbus pakviesime Jus įvertinti kokybę ir įsikurti. Apdailos perdavimo metu pastebėjus neatitikimus-defektus, juos per sutartą laikotarpį pašalinsime.

Privalumai

Apdailos darbai

Ekspertiškumas

Kompetentinga ir patyrusi komanda, kuri geba nepriekaištingai valdyti projektus ir jų įgyvendinimo laiką, rūpintis technine darbų priežiūra ir kontrole, nusimanome rinkos tendencijose, medžiagose ir procesuose.
Apdailos darbai

Sąmoningumas

Racionaliai ir atsakingai planuojame išlaidas patogios gyvenamosios ar darbui skirtos erdvės sukūrimui. Pagal kliento biudžetą surandame optimaliausiai tinkantį apdailos variantą. Renkantis iš mūsų partnerių sąrašo pritaikome nuolaidas apdailos medžiagų įsigijimui.
Apdailos darbai

Lengvumas

Iš kliento perimame didžiąją dalį problemų susijusių su gyvenamojo būsto ar komercinių patalpų įrengimu. Sprendžiame problemas savarankiškai ir nuolat informuojame klientus apie procesus, terminus ir darbų eigą.
Apdailos darbai

Dinamika

Greitai ir lanksčiai prisitaikome prie kintančios situacijos ir klientui padedame priimti sprendimus.

Inovatyvumas

Sekame interjero apdailos darbų tendencijas, taikome modernius ir pažangius sprendimus kuriant ir įrengiant erdves, galime pristatyti ir paaiškinti klientui technologinius sprendimus.

Patikimumas

Apdailos įrengimo darbus atliekame laikantis Lietuvos statybų techninio reglamento normų, užtikriname atliktų darbų kokybiškumą ir suteikiame garantijas.

Individualumas

Atliepiant kliento poreikius sukuriame personalizuotas, ekskliuzyvias erdves, kuriose gera gyventi ir būti.

Darbų pavyzdžiai

Gyvenamosios paskirties projektai

Peržiūrėti nuotraukas

Komercinės paskirties projektai

Peržiūrėti nuotraukas

Partneriai

Greta Gailiūtė

Apdailos projektų vadovė

info@apdailosformatas.lt +370 695 47401

www.eika.lt/apdailos-formatas

Susisiekite    Nepraleiskite rinkos naujienų!