Apie projektą

„Bajorų alėjos“ – 9 hektarų teritorija Vilniaus Bajoruose, kur nuo 2014 m. nekilnojamojo turto plėtros įmonė EIKA plėtoja nedidelio tankumo mažaaukščių daugiabučių namų gyvenvietę. Čia beveik 30-ties metų patirtį turinti EIKA derina prieinamas kainas ir aukšto lygio statybų kokybę, o visa tai – žalioje, gamtos ir ramybės kupinoje vietoje Vilniaus miesto teritorijoje.  

Naujo etapo statybos ir pardavimai jau prasidėjo! Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės į projekto pardavimų vadovę ir gaukite visą informaciją.

Privalumai

Unikali gamta

Kvartalo koncepcija siejama su botanikos sodo idėja, siekiama, kad ji būtų išlaikoma ne tik projekte, bet būtų toliau vystoma ir aplinkinėse teritorijose. Siekiama integruoti esamą landšaftą, išlaikyti ir išryškinti esamus gamtos elementus, medžius, darniai apjungti gamtą ir urbanistinius motyvus. Pirmojo kvartalo centre čiurlena upelis, vaikų žaidimų aikštelė integruota tarp beržų. Antrasis kvartalas suprojektuotas aplink egzistuojantį miškelį. Naujų namų pavadinimas „Klevai“ simboliškai irgi pratęsia botaninę idėją, nes čia jau iškilę namai pavadinimais „Liepos“, „Vyšnios“ ir „Beržai“.

Privatumas

Bajorų alėjos - didelė gyvenvietė, tad pastatai formuoja privačias erdves, čia jau įsikūrusi kaimynų bendruomenė. Kiemuose nėra automobilių, namai išdėstyti aplink kiemelius, kuriuose klesti gamta ir yra įrengta įvairi laisvalaikio įranga mažiems ir dideliems. Prie kiekvieno daugiabučio namo suformuotos atskiros vaikų žaidimo aikštelės.

Patogumas

Daugiabučiuose namuose pirkėjai gali rinktis iš įvairaus dydžio, funkcionaliai suprojektuotų 2–4 kambarių butų. Pirmuose aukštuose bus įrengtos didelės privačios terasos. Kiekvienas butas turės erdvius balkonus, kuriuose bus galima jaukiai leisti laiką grožintis „Bajorų alėjų“ gamta. Jeigu patys naujo buto apdaila rūpintis nenorite, galite tai patikėti mūsų „Apdailos formatui“.

Kokybė

Namai pastatyti iš itin kokybiškų medžiagų. Daugiabučiai suprojektuoti A++ energinės klasės su kombinuotu dujų katilu ir oro siurbliu, naudojama saulės elektrinė. Bus įrengtas grindinis šildymas, galimybės įsirengti rekuperaciją bei oro kondicionavimą. Keturių aukštų namuose jūsų komfortui suplanuoti liftai. EIKA butai su daline apdaila išsiskiria aukšto lygio išbaigtumu, todėl įsirengiant būstą nereikės patirti daug neplanuotų išlaidų. Norintys galės įsigyti parkavimo vietą, pritaikytą elektromobiliui.

Vieta ir susisiekimas

Netoli didieji prekybos centrai (BIG, „Akropolis“, „Ozas“, „Senukai“), mokyklos, darželiai ir gydymosi įstaigos. Itin patogus susisiekimas su miesto centru Ukmergės gatve nuosavu transportu. Netoli namų važiuoja 57 ir 40 miesto autobusai, taip pat ir priemiestiniai autobusai. Ateityje planuojamas šiaurinis aplinkkelis M. Lietuvio gatve, kuris dar labiau pagerins susisiekimą. Gyvenvietėje planuojama statyti nedidelį prekybos centrą, kuriame bus patogu apsirūpinti kasdienio vartojimo prekėmis.

Senamiesčio sodai
Saulės namai
Nauji peizažailaisvų butų: 73
UŽUPIO PERSONOSlaisvų butų: 33
SOLO SOCIETY City House Vilnius
METŲ LAIKAIlaisvų butų: 58
MĖLYNI VILKAIlaisvų butų: 82
ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS
BAJORŲ ALĖJOSlaisvų butų: 72