Apie projektą

BAJORŲ ALĖJOS – tai unikali gyvenvietė, kurioje dera namai ir gamta. 9 hektarų kalvotoje teritorijoje, gamtos oazėje, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė. Į ją savo ilgametę patirtį ir vienos gražiausių gyvenviečių Lietuvoje SANTARIŠKIŲ NAMAI sėkmės istoriją perkelia įmonė EIKA. BAJORŲ ALĖJOSE galite įsigyti butus  nuo 1636 Eur/m².

Privalumai

Unikali gamta

Kalvotoje vietoje bus suformuota gyvenvietė, darniai susiliesianti su aplinka. Teritorijoje bus suformuotas didžiulis uždaras kiemas, kuriame atsivers ypatinga gamtos oazė. Per kiemą vingiuos iš akmenukų suformuota upelio vaga, žydės ilgamečiai augalai, gyventojus pasitiks iškylos aikštelės ir poilsio gultai, pasivaikščiojimo takai. Gamtos rezidencijoje žydės ir žaliuos daugiau kaip šimtas skirtingų augalų rūšių. Unikalų kraštovaizdžio projektą parengė „Terra Firma LT“ ir Ramunė Sanderson, kuri yra viena iš Bernardinų sodo kraštovaizdžio architekčių.

Privatumas

Gyvenvietėje namai suformuos uždarą erdvę, tad po vidinį kiemą vaikščios tik gyventojai. Dideli atstumai tarp namų, individualūs kotedžų įėjimai, viena daugiabučio laiptinė, o laiptinės aikštelėje tik 3 kaimynai. Kiemuose nėra automobilių, suformuotas didžiulis vidinis kiemas, kuriame klesti gamtos oazė. Pirmuose aukštuose sumontuotos apsauginės žaliuzės, kurios apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių ir atstos naktines užuolaidas. Prie kiekvieno daugiabučio namo suformuotos atskiros vaikų žaidimo aikštelės.

Patogumas

Didelis butų ir kotedžų pasirinkimas nuo 1 iki 4 kambarių. Kotedžai suprojektuoti taip, kad gyventojai galėtų pasirinkti erdvesnį 4 kambarių kotedžą per du aukštus ar 2–3 kambarių kompaktišką, išsidėsčiusį viename aukšte. Daugiabučiame name pirkėjai gali rinktis iš kompaktiškų ir funkcionaliai suprojektuotų 1–3 kambarių butų. Kotedžų pirmuose aukštuose bus įrengtos terasos. Kotedžuose šalia terasų pirmuose aukštuose įrengtos daiktadėžės žoliapjovei, lauko baldams ar kitiems daiktams laikyti. Keturių aukštų daugiabučiai įrengti su erdviais balkonais, kuriuose galėsite jaukiai leisti vakarus grožėdamiesi „Bajorų alėjų“ gėlynais.

Kokybė

Namai pastatyti iš itin kokybiškų medžiagų. Vienas svarbiausių gyvenvietės privalumų – pastatų šiluminės savybės bei nedidelės eksploatacijos sąnaudos. Pastatų sandarumas atitiks A energinę klasę. Namuose sumontuoti ir A klasę atitinkantys itin sandarūs langai. Išvedžioti mechaninio vėdinimo kanalai rekuperacijai įsirengti. Šildymas nepriklausomas nuo centrinio miesto šildymo, namai turės atskiras dujų katilines. Kotedžuose bus įrengtas grindų šildymas vandeniu. Kotedžai mūriniai, apklijuoti ilgaamžiu klinkeriu. Kotedžų fasadas apšiltintas 25 cm, o daugiabučių 30 cm neoporo sluoksniu. Daugiabučiai pastatyti iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio.

Vieta ir susisiekimas

Netoli didieji prekybos centrai (BIG, „Akropolis“, „Ozas“, „Senukai“), mokyklos, darželiai ir gydymosi įstaigos. Itin patogus susisiekimas su miesto centru Ukmergės gatve nuosavu transportu. Netoli namų važiuoja 57 ir 40 miesto autobusai, taip pat ir priemiestiniai autobusai. Ateityje planuojamas šiaurinis aplinkkelis M. Lietuvio gatve, kuris dar labiau pagerins susisiekimą. Gyvenvietėje planuojama statyti nedidelį prekybos centrą, kuriame bus patogu apsirūpinti kasdienio vartojimo prekėmis.