• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA įmonių grupė investavo į Jungtinės karalystės būsto pardavimo startuolį „Movewise“

  EIKA įmonių grupė pirmą kartą žengė investicinį žingsnį į tarptautinę rinką – investavo 100 tūkst. svarų (116 tūkst. eurų) į būsto pardavimo platformą kuriantį Jungtinės Karalystės startuolį „Movewise“.

  Pasak „Eika“ generalinio direktoriaus Domo Dargio, investicijos į  proptech  startuolius yra integrali įmonės inovacijų strategijos dalis. „Nuo 2017 m. vykdome vidinę inovacijų programą, savo kasdienėje veikloje pasitelkiame gerąsias startuolių praktikas ir patys į rinką paleidžiame vis daugiau inovatyvių produktų bei paslaugų, nuolat bendradarbiaujame tiek su vietiniais, tiek su tarptautiniais startuoliais,“ – teigia D. Dargis.

  „Movewise“ įkūrėjas ir vadovas Tom Scarborough teigia, kad startuoliui be galo reikšminga ne tik finansinė investicija, bet taip pat ir aukščiausio lygio EIKA grupės rinkodaros, informacinių technologijų bei pardavimų valdymo ekspertiškumas, kurį tikimasi integruoti į vystomą NT pardavimo platformą.

  „Movewise“ yra vienintelė pardavimų platforma Jungtinėje Karalystėje, kurioje galima naudotis keleto NT brokerių paslaugomis vienu metu. Dėl šios priežasties ji padeda norintiems parduoti būstą mažiems ar vidutinio dydžio NT plėtotojams, įmonėms bei privatiems asmenims gauti aukščiausio lygio NT brokerio paslaugas, pritaikytas konkrečioje vietovėje bei mėgautis sklandesne pardavimo patirtimi.

  „Movewise“ tikisi tapti pagrindiniu pasirinkimu turtui parduoti Jungtinėje Karalystėje, kurioje per metus parduodama daugiau kaip 1 000 000 butų ir 130 000 naujų namų, taip pat plėstis kitose Europos šalyse. „Movewise“ įkurtas 2018 m., veiklą vystyti pradėjo 2019 m. pradžioje. Nuo veiklos pradžios įmonė jau dalyvavo 100 buto prikimo–pardavimo sandorių, kurių vertė 65 mln. svarų sterlingų.