Apie projektą

Būstas vertinantiems patirtį ir kokybę

Išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje.

Įkvepia.

Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė „EIKA namai Pilaitėje“ persikėlė į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje.

Kurkite savo šiltus namus įkvepiančioje vietoje – per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę, o miesto centrą patogiai pasiekite Pilaitės prospektu ir naujuoju Vilniaus aplinkkeliu.

Kokybiška ir patogu.

Pirmieji Karaliaučiaus kvartale – trys daugiabučiai namai su vaikų žaidimo aikštele ir aktyvaus poilsio zona vidiniame kieme. Antrojo ir trečiojo namo pirmame aukšte, Jūsų patogumui, įrengiama automobilių parkavimo aikštelė.

Šiuolaikinės statybos technologijos užtikrins aukščiausią pastatų kokybę – Karaliaučiaus kvartalo gyventojai džiaugsis šiltu būstu ir tuo pačiu mažomis šildymo sąnaudomis, kurias jau įvertino daugiau nei 1000 šeimų, įsikūrusių „EIKA namai Pilaitėje“ Mažvydo kvartale.

Išsirinkite savo namus:

N1 namas 2017 I ketv. – 2018 m. I ketv.

N2 namas 2017 m. II ketv. – 2018 m. III ketv.

N3 namas 2017 m. III ketv. – 2018 m. IV ketv.

N8 namas 2018 m. IV ketv. – 2019 m. III ketv.

N9 nams 2019 m. II ketv. – 2019 m. IV ketv.

N5 namas 2019 m. IV ketv. – 2020 m. III ketv.

Butų dydžiai

30 – 40 m2 Vieno kamb.

40 – 52 m2 Dviejų kamb.

57 – 65 m2 Trijų kamb.

65 – 87 m2 Keturių kamb.

Butų kainos

Butai su daline apdaila nuo 1415 Eur/m².

Butai su visa apdaila nuo 1790 Eur/m².

Privalumai

Įkvepianti aplinka

Visų EIKA plėtojamų projektų namų kiemuose auga medžiai ir krūmai, žydi gėlės, o projekto „Eika namai Pilaitėje“ gyventojai galės džiaugtis parku vidiniame kieme, kuriame numatytos aktyvaus poilsio, sporto, ir žaliosios zonos, taip pat vaikų žaidimo aikštelės ir suoliukai.

Saugumas

Visa kvartalo teritorija aptveriama tvora, bus įrengti įvažiavimo vartai kartu su įėjimo kontrole ir stebėjimo kameromis Jūsų saugumui.

Butų pasirinkimas

Susisiekite su mumis ir padėsime Jums išsirinkti būstą pagal Jūsų individualius poreikius ir gyvenimo būdą – galbūt seniai svajojote žvelgti pro savo buto langą iš aukštai arba priešingai – pirmas aukštas yra tas patogumas, kurio ieškote? Karaliaučiaus kvartalo pirmajame etape suprojektuoti trys devynių aukštų daugiabučiai, kuriuose galėsite išsirinkti patogaus išplanavimo butą su balkonu arba terasa.

Viskas vienoje vietoje

Naujasis „EIKA namai Pilaitėje“ projekto kvartalas įsikurs itin patogioje vietoje – Karaliaučiaus gatvėje. Pėsčiomis lengvai pasiekiamos mokyklos ir darželiai, taip pat gydymo įstaigos ir parduotuvės. Susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, naujasis Vilniaus aplinkkelis bei greta gyvenvietės esanti Gilužio stotelė, kurioje sustoja greitasis miesto autobusas.

Šilti namai

„EIKA namai Pilaitėje“ – vieni šilčiausių ir mažiausiai energijos suvartojantys naujos statybos namai Vilniuje. Šaltuoju metų laiku galėsite mėgautis šiluma namuose ir turėsite mažesnius šildymo mokesčius.

Kokybiškas būstas

Namai Karaliaučiaus kvartale bus statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris yra ilgaamžis ir itin patvarus. Ši EIKA plėtojamuose projektuose taikoma technologija užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose.

EIKA NAMAI PILAITĖJE