Apie projektą

Nauja gyvenvietė sostinėje, Tuskulėnų gatvėje, supinta iš septynių daugiabučių, ypatingoje, duona kvepiančioje Vilniaus vietoje. 130 metų šeimomis besirūpinusi seniausia duonos kepykla užleidžia vietą naujai, jaukių namų tradicijai. Planuojama, kad projekte NAMŲ PYNĖS per kelis projekto vystymo metus įsikurs per 400 šeimų. Dar galite spėti įsikurti šiame projekte. Butai nuo 1900 Eur/m².

Privalumai

Vieta ir susisiekimas

Įsivaizduokite, kad išeinate į duonos kepiniais kvepiančią gatvę. Tuskulėnų gatvės senųjų gyventojų prisiminimuose gyvenvietės teritorija neatsiejama nuo malonaus kepamų duonos gaminių aromato, kuris sklisdavo visame rajone. Šalia gyvenvietės įsikūrusi atsinaujinusi duonos gaminių parduotuvė, kurioje kasdien galėsite įsigyti Jūsų mėgstamos duonos ar bandelių pusryčiams. Projektas NAMŲ PYNĖS statomas itin patogioje Vilniaus vietoje, kurioje susipynę objektai, svarbūs kiekvienam šeimos nariui. Vos per 5 minutes pėsčiomis pasieksite Vilniaus Tuskulėnų gimnaziją, o per 10 minučių - vaikų darželį. Taupydami laiką patogiai apsipirksite šalia esančiame prekybos centre MAXIMA, pėsčiomis nueisite į netoliese šurmuliuojantį Kalvarijų turgų, siūlantį gausų šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimą Jūsų šeimos stalui.

Žaliuojantis kiemas

Įsivaizduokite, išėję iš namų patenkate į žaliuojantį kiemą. Išėję į projekto NAMŲ PYNĖS kiemą, pateksite į žaliuojančią erdvę, kurioje norėsis prisėsti ir pasimėgauti ramybe ar pasimankštinti ant lauko treniruoklių. Gyvenvietėje numatyta nedidelė antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė, tuo tarpu likusios vietos bus įrengtos požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje. Galėsite džiaugtis žaliuojančiu kiemu be automobilių ir saugia aplinka Jūsų vaikų laisvalaikiui.

Saugumas

Visada žinote, kad jūsų namai saugūs. NAMŲ PYNIŲ namai formuos jaukius vidinius kiemelius, gyventojams suteiksiančius privatumo. Gyvenvietės teritoriją planuojama aptverti ir apšviesti, todėl galėsite būti tikri, kad čia lankosi tik Jūsų kaimynai, o namai bus saugūs. Įvažiavimai į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę bus apsaugoti užkardu.

Kokybė

Visada grįžtate į patogius ir šiltus namus. Projekte NAMŲ PYNĖS rasite Jūsų ir Jūsų šeimos poreikius atitinkantį būstą – pirmajame projekto etape statomuose devynių aukštų namuose AGUONA ir SAULĖGRĄŽA suprojektuoti 138 patogaus išplanavimo 1-4 kambarių butai su balkonais ar erdviomis terasomis. Numatyta galimybė keletą butų apjungti. Po namais bus įrengiami nedideli sandėliukai, kuriuose saugiai žiemoti galės Jūsų dviratis. NAMŲ PYNIŲ namai statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio sieninių plokščių, kurios ne tik užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją, bet ir yra atsparios mechaniniams pažeidimams. Šilumą namuose užtikrins A klasę atitinkantys sandarūs plastikiniai langai, o gaivus oras pateks per A klasės reikalavimus atitinkančią vėdinimo sistemą.

NAMŲ PYNĖS