Apie projektą

TILTO-12 sukurtas kokybiškas būstas, išlaikęs Senamiesčio dvasią: patogaus išplanavimo 2-5 kambarių, 41-152 kv. m ploto apartamentai, storos išorinės sienos, mediniai langai ir durys, plačios palangės, kurias galite dekoruoti gėlėmis ar skaityti knygą saulės atokaitoje. Apartamentuose išlikusios aukštos lubos suteikia erdvės įspūdį, cokoliniame pastato aukšte išsaugotos autentiškos arkos ir skliautai nukelia į senovę. Rytinę kavą gyventojai gali ragauti jaukioje terasoje ar erdviame balkone, žvelgdami į žaliuojantį vidinį namo kiemelį. Ilgamečiai medžiai ir senamiesčio vaizdai leidžia patikėti, kad istorija atgimsta ne tik senose knygose ir filmuose, ji gali atgimti ir tarp Jūsų namų sienų.

Gyvendami pačiame Vilniaus centre, vos per kelias minutes pėstute pasiekiate Katedros aikštę ir Gedimino prospektą. Šalia randate ir prekybos centrus, vaistinę, maisto prekių parduotuvę, laisvalaikio praleidimo vietas. Siauromis senamiesčio gatvelėmis greičiau nei per 10 min pėsčiomis pasiekiate svarbiausius kultūrinius objektus. Viskas, kas būtina komfortiškam gyvenimui, tampa ranka pasiekiama.

Statybos darbų pradžia: 2015 m. III ketv.

Pirmieji naujakuriai įsikūrė: 2016 m. I ketv.

Privalumai

Unikalumas

TILTO-12 – unikalios architektūros apartamentai istoriniame Vilniaus Senamiestyje. Rekonstruojant XIX a. pab. – XX a. pr. senovinio eklektikos stiliaus pastatą, autentiškumas derintas su moderniais architektūriniais sprendimais. Ieškantiems ramybės ir jaukumo suprojektuoti šviesūs apartamentai su stoglangiais ir subtiliais senoviniais elementais. Apartamentuose išlikusios aukštos lubos suteiks erdvės įspūdį, cokoliniame pastato aukšte išsaugotos autentiškos arkos ir skliautai nukels į senovę. Į žaliuojantį vidinį namo kiemelį suprojektuoti erdvūs balkonai bei terasos, kuriuose galėsite jaukiai leisti laiką. Ilgamečiai medžiai ir senamiesčio vaizdai leis patikėti, kad istorija atgimsta ne tik senose knygose ir filmuose, ji gali atgimti ir tarp Jūsų namų sienų.

Patogumas

Gyvendami pačiame Vilniaus centre TILTO-12, vos per kelias minutes pėstute pasieksite Katedros aikštę ir Gedimino prospektą. Šalia rasite ir prekybos centrus, vaistinę, maisto prekių parduotuvę. Vakarais šeimos ir draugų kompanija galėsite mėgautis jaukiuose senamiesčio restoranėliuose ar vasaros terasose. Siauromis senamiesčio gatvelėmis greičiau nei per 10 min pėsčiomis pasieksite svarbiausius kultūrinius objektus: Lietuvos nacionalinį dramos teatrą, Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, Vilniaus kongresų rūmų koncertų salę, kino teatrus, muziejus bei kitas kultūros ir meno institucijas. Sekmadieniniai pasivaikščiojimai su šeima galės persikelti į netoliese esantį Kalnų parką ar atsinaujinusį istorinį Bernardinų sodą. Aktyvaus poilsio mėgėjus netolimoje ateityje džiugins neatpažįstamai pasikeitusios Neries krantinės.

Privatumas

TILTO-12 pastatas orientuotas į uždarą ir jaukų vidinį kiemą atokiau nuo gatvės šurmulio. Uždarame kieme nebus intensyvaus judėjimo, vaikams bus įrengta nedidelė vaikų žaidimo aikštelė, suoleliai, o gėlinėse žaliuos augalai ir žydės gėlės. Siekiant užtikrinti TILTO-12 gyventojų privatumą, name suformuotos dvi laiptinės, laiptinės aikštelėje bus 4 kaimynai, o dalis apartamentų turės individualius įėjimus.

TILTO-12