Apie projektą

„Vytauto 35“ – pastatas Žvėryne, kuriame rasite erdves ir darbui ir gyvenimui. Čia jungiasi Žvėryno istorija, moderni architektūra, medžių alėjos, šalia tekanti upė. Unikalios architektūros trijų aukštų pastate galima įsigyti komercines patalpas ir butus su terasomis ar balkonais.

Komercinės patalpos

39, 82 – 114,46 kv. m.

Butai

40.60 – 110.36 kv. m.

Privalumai

Pamirškite automobilį

Čia gyvendami automobilį galėsite pamiršti! Iš „Vytauto 35“ dviračiu ar elektriniu paspirtuku, ar tiesiog pėsčiomis pasieksite Gedimino prospektą, kavines, „Panorama“ prekybos centrą ir kitus miesto centro objektus.

Mėgaukitės komfortu kasdien

Administracinės paskirties pastate numatoma įgyvendinti itin kokybiškus techninius sprendimus, kurių dėka bus šilta ir patogu dirbti bei gyventi.
A energinės klasės pastato išorėje bus matomas ilgaamžis klinkerio plytelių fasadas, šlaitinis stogas su stoglangiais, dideli langai. Kiekvienoje komercinėje patalpoje ir bute bus įrengtas grindinis šildymas, rekuperacija, signalizacija. Nestandartiniai išplanavimai, 3 - ame aukšte patalpos per du aukštus su antresolėmis, aukštos lubos. Mažaaukščio pastato laiptinių aikštelės suformuotos taip, kad turėsite tik keletą kaimynų.

Architektūra patrauks akį

Pastato architektai - „Cloud“ komanda sukūrė išskirtinį pastato projektą. Modernios „Vytauto 35“ formos harmoningai jungiasi į vientisą pastatą, primindamos Žvėryno gatvių tinklą ir, tuo pačiu, stilizuotus Gedimino stulpus. Gelsvų klinkerio fasadas puikiai dera prie aplinkinių pastatų. Projektas prisideda prie Žvėryno atsinaujinimo, palaiko jo, prestižinio rajono, įvaizdį.

Prie Neries vingio

Projektą sups ilgaamžiai Žvėryno pastatai, žaliosios zonos, netoliese tekanti Neris. Aplinka, kurią kiekvienas gali pritaikyti savo poreikiams: pakrantė su dviračių ir pėsčiųjų takais – aktyviam laisvalaikiui, kavinės, barai, renginiai mieste – išeiti pasilinksminti, ramybė – kai jos norisi.

VYTAUTO 35