Apie projektą

135 – tai išskirtinis projektas Žalgirio gatvėje, sukurtas žmonėms, kuriuos įkvepia veržlus miesto gyvenimas. Projekto pavadinimas žymi aktyvią ir sparčiai besivystančią Vilniaus vietą, kurios gyventojai mėgausis visais gyvenimo šalia miesto centro privalumais.

Privalumai

Vieta ir susisiekimas

Projektas 135 įsikūręs itin patogioje Vilniaus vietoje - čia statomi nauji verslo ir prekybos centrai, taip pat gausu pramogų ir laisvalaikio praleidimo vietų, kurias lengvai pasieksite tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Vos per 4 minutes automobiliu pateksite į prekybos ir pramogų centrą AKROPOLIS ar PANORAMA, tiek pat užtruksite ir norėdami nuvykti į sporto, pramogų ir verslo centrą FORUM PALACE. Norėdami pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu akimirksniu pasieksite Neries krantines ir greta jų įsikūrusias žaliąsias zonas. Projektas patrauklus ir gyvenimui, ir investicijai – tai viena patogiausių ir intensyviausiai atsinaujinančių Vilniaus miesto dalių.

Patogumas

Projekte 135 išsirinksite Jūsų individualius poreikius ir gyvenimo būdą atitinkantį būstą – čia suprojektuoti 124 nuo 29 iki 105 kv. m ploto butai su balkonais ar terasomis. Gyventojų patogumui po namu įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, į kurią galės patekti tik namo gyventojai. Vidiniame kiemelyje įrengta žalioji zona, Jūsų poilsiui numatyti modernaus dizaino suoleliai.

Žaliuojantis kiemas

Kraštovaizdžio architektai vidinio kiemelio apželdinimą ir išdėstymą suplanavo taip, kad jis išliktų gražus ir spalvingas visus metus. Žvelgdami pro savo buto balkoną ar terasą į vidinį kiemelį, visuomet matysite besikeičiančius ryškiaspalvius augalus arba žydinčias gėles. Modernus ir minimalistinis kiemelio kraštovaizdis kelia augalus, o kartu ir Jūsų žvilgsnį, aukštyn – augalai stiebiasi ant vertikalių tvorelių, kurdami atskiras nedideles erdves bei suteikdami gyventojams jaukumo ir privatumo.

Kokybė

Namai projekte 135 bus statomi iš naujos kartos trisluoksnio surenkamo gelžbetonio, atitinkančio aukščiausius kokybės standartus. Gelžbetonis yra ilgaamžis ir itin patvarus, puikiai izoliuoja garsą, išlaiko šilumą ir yra atsparus mechaniniams pažeidimams. Taip pat ženkliai sumažėja klaidų tikimybė statybų metu, kadangi sienos paruošiamos jau gamykloje, o statybų aikštelėje tik surenkamos.

ŽALGIRIO 135