• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Architektūrinis ,,SPA Vilnius Anykščiai“ viešbučio ir SPA plėtros konkursas

  ,,SPA Vilnius Anykščiai“ paskelbtame viešbučio ir SPA centro plėtros architektūriniame konkurse pateiktos trys idėjos. Iš jų tikimasi išrinkti labiausiai tinkamą variantą, viešbučio ir SPA centro, esančių Anykščiuose, Vilniaus g. 80, plėtrai. Konkurso organizatorė, nekilnojamo turto ir plėtros statybų bendrovė ,,EIKA“, kviečia Anykščių miesto gyventojus apžiūrėti bei įvertinti konkursinius darbus.

  Konkursinius pasiūlymus vertinti, siųsdami savo komentarus, miesto gyventojai galės savaitę – iki balandžio 11 dienos. Organizatoriai labai tikisi, kad miesto gyventojai įsitrauks ir pavyks sulaukti jų pastebėjimų, nes įvertinti kas geriausiai derėtų ir tiktų prie miesto kraštovaizdžio gali tik patys anykštiečiai.

  Konkurso tikslas: išplečiamam viešbučiui ir SPA rasti geriausią architektūrinį sprendimą bei tinkamiausią vietą sklype. Pastatas turės atitikti sklypui galiojančius reglamentus bei derėti prie esamos aplinkos ir Anykščių šilelio kraštovaizdžio. SPA centro savininkai tikisi iš konkurso dalyvių kokybiškos architektūros, inovatyvių idėjų, darnaus vystymosi principų atitikimo.

  Balandžio 12 dieną įvyks konkurso vertinimo komisijos posėdis, kuriame pagal nustatytus kriterijus bus išrinktas geriausias darbas, su kurio autoriumi konkurso užsakovas derėsis dėl projekto parengimo sutarties.

  EIKA įmonių grupė jau ne pirmą kartą bendradarbiauja su „SPA Vilnius“ grupe. 2021 metais, EIKA rūpinosi „SPA Vilnius Druskininkai“ kapitalinio remonto projektavimo ir statybos valdymo darbais. Per itin trumpą laiką buvo atlikti viešbučio dalies, registratūros, SPA baro, baseino ir pirčių zonos kapitalinio remonto darbai.

  Norėdami išsakyti savo nuomonę, komentarus apie konkurso darbus siųskite elektroniniu paštu: vismantas.jakutis@eika.lt iki balandžio 11 d. imtinai. 

  Konkurso darbai:

  1.Darbas 036036, peržiūrėti čia.

  2. Darbas 715612, peržiūrėti čia.

  3.Darbas 815751, peržiūrėti čia.