• Titulinis
 • Coliving

  Konceptas

  Coliving (liet. bendro gyvenimo namai) – apartamentų nuoma, kai bendras pastato erdves dalinasi visi  gyventojai. Šio tipo namai jau kurį laiką yra paplitę ir naudojami beveik visame pasaulyje, o dabar ima sparčiai populiarėti Lietuvoje.

  Gyvenimas coliving tipo apartamentuose yra puikus sprendimas žmonėms ieškantiems vietos apsigyventi atvykus į naują miestą studijuoti arba dirbti. Jauni, aktyvūs, kūrybingi, bendraujantys, įvairių tautybių – tokie yra bendro gyvenimo namų gyventojai. Gyvenimas „colivinge“ suteikia ne tik papildomo laiko ar laisvės, bet leidžia jaustis bendruomenės dalimi. O tai ypač svarbu žmonėms atvykusiems iš kito miesto ar kitos šalies. „Colivingas“ – tai ne tik vieta gyventi, tai vieta bendrauti, pažinti naują miestą ir žmones, įvairias kultūras bei dar daugiau.

  Apie SOLO SOCIETY

  Aktyviems didmiesčių gyventojams, kuriems reikia patirčių kupino, patogaus, ilgalaikio apgyvendinimo, SOLO SOCIETY yra alternatyvi paslauga, kuri suteikia saugią, komfortabilią gyvenamąją erdvę. Skirtingai nei nuomojami butai ar bendrabučiai, SOLO SOCIETY suteikia bendruomeninio ir privataus gyvenimo derinį.

  2018 m. atidarėme pirmuosius bendro gyvenimo namus studentams SOLO SOCIETY Student House Kaunas.

  2023 m. rugpjūtį coliving tipo erdves gyvenimui atidarėme ir Vilniuje, . SOLO SOCIETY CITY HOUSE VILNIUS įsikurė jaunosios kartos pamėgtame Naujamiestyje ir sudaro itin geras gyvenimo sąlygas centrinėje miesto dalyje.

  Daugiau apie SOLO SOCIETY coliving projektus www.solosociety.lt

  Turite klausimų? Rašykite el.paštu: vilnius@solosociety.lt

  Nepraleiskite rinkos naujienų!