• Titulinis
 • EIKA VR

  Virtualiame ar gyvame susitikime Jūs dominančius projektus ir butus apžiūrime virtualios realybės pagalba.  

  Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualios realybės akinius pažvelgti į savo būsimus namus.

  EIKA Lietuvoje pristato modernų įrankį EIKA VR –  tai naujas požiūris į nekilnojamojo turto pirkimo procesą. Naujos kartos technologijos pagalba sukuriama virtuali namų erdvė, kuri leidžia vartotojui realistiškai patirti visas įmanomas jos variacijas.

  Pro specialius akinius matomi patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumeisi po savo būsimą butą.

  Kodėl verta ateiti ir patirti?

  Taupo laiką. Virtualioje ekskursijoje po skirtingose miesto vietose esančius objektus galite dalyvauti būdami vienoje vietoje.

  Veikia operatyviai. Iš vieno buto į kitą „peršoksite“ per kelias sekundes, todėl informacija nepasimirš, ją lengvai patikrinsite ir palyginsite.

  Prisitaiko prie Jūsų poreikių. Būdami virtualioje erdvėje galėsite keisti interjero detales ir jų spalvas, matyti vaizdą pro balkono langus, keisti vonios grindų plytelių ar sienų spalvą.

  EIKA VR butai

  Mindaugo Baltas lapas

  Baltas lapas žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

  MINDAUGO BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje tarp Mindaugo, Šlatinių ir Aguonų gatvių.  Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams.

  EIKA namai Pilaitėje

  Išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietovėje – „Eika namai Pilaitėje“. Su EIKA VR pasivaikščiokite po 38 arų skverą vidiniame kieme, pažvelkite į vaizdą atsiveriantį iš Jūsų būsimo balkono, apžiūrėkite visus butus esančius projekte ir pasirinkite norimą EIKA apdailos stilių.

  Antakalnio panorama

  „Antakalnio panorama“ projektas sukurtas patogiam gyvenimui žaliausiame  didikų rūmų apsuptame Vilniaus miesto rajone. EIKA VR pagalba pasivaikščiosite po projekto aplinką ir pasižvalgysite po įrengtą butą, kad pajustumėte realias buto erdves.

  Bajorų alėjos

  „Bajorų alėjos“ – tai unikali mažaaukščių namų gyvenvietė kalvotoje 9 hektarų teritorijoje Bajoruose, sukurta taip, kad joje norisi gyventi, augti ir mėgautis ramybe. Vienas iš projekto namų parduodamas su EIKA apdaila ir EIKA VR pagalba galėsite išsirinkti savo norimą medžiagų bei spalvų derinį.

  HighresScreenshot00012 (Small)

  Kur išbandyti EIKA VR?

  Kviečiame išbandyti EIKA VR, atvykus apžiūrėti Jus dominantį projektą. Daugiau informacijos: eikavr@eika.lt
  EIKA VR įgyvendinta kartu su virtualios realybės kūrėjais „id3D“.

  Nepraleiskite rinkos naujienų!