• Titulinis
 • EIKA VR

  Virtualiame ar gyvame susitikime Jūs dominančius projektus ir butus apžiūrime virtualios realybės pagalba.  

  Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualios realybės akinius pažvelgti į savo būsimus namus.

  EIKA Lietuvoje pristato modernų įrankį EIKA VR –  tai naujas požiūris į nekilnojamojo turto pirkimo procesą. Naujos kartos technologijos pagalba sukuriama virtuali namų erdvė, kuri leidžia vartotojui realistiškai patirti visas įmanomas jos variacijas.

  Pro specialius akinius matomi patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumeisi po savo būsimą butą.

  Kodėl verta ateiti ir patirti?

  Taupo laiką. Virtualioje ekskursijoje po skirtingose miesto vietose esančius objektus galite dalyvauti būdami vienoje vietoje.

  Veikia operatyviai. Iš vieno buto į kitą „peršoksite“ per kelias sekundes, todėl informacija nepasimirš, ją lengvai patikrinsite ir palyginsite.

  Prisitaiko prie Jūsų poreikių. Būdami virtualioje erdvėje galėsite keisti interjero detales ir jų spalvas, matyti vaizdą pro balkono langus, keisti vonios grindų plytelių ar sienų spalvą.

  EIKA VR butai

  Mindaugo Baltas lapas

  Baltas lapas žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

  MINDAUGO BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje tarp Mindaugo, Šlatinių ir Aguonų gatvių.  Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams.

  Šv. Stepono Baltas lapas

  133 erdvės gyventi aktyviems miesto individualistams, kurių visas gyvenimas – Vilniaus centre. Įsivaizduokite gyvenimą ties pačia Senamiesčio ir Naujamiesčio riba. Istorinėje aplinkoje, tačiau neatsisakant tobulo modernių technologijų teikiamo komforto namuose.

  Visi, lankęsi Šv. Stepono gatvėje, sutiks, kad ji pasižymi ypatinga atmosfera. Beveik visa ji –  Senamiesčio dalis, tačiau ribojasi su Naujamiesčiu, kerta Stoties rajoną. Šia gatve nueisite tiesiai į Senamiesčio širdį – kirsite Kauno gatvę, Pylimo gatvę, Rūdninkų skverą, praeisite Šiuolaikinio meno centrą ir atsidursite Rotušės aikštėje.

  Mėlyni vilkai

  Racionaliam ir vizionieriškam miesto žmogui sukurtas gyvenamųjų namų kvartalas Vilkpėdėje, sudarantis puikias sąlygas gyvenimui arti miesto centro, kurio gyventojai gali džiaugtis aktyviu miesto gyvenimu šalia judraus Naujamiesčio, o tuo pačiu – mėgautis ramybe uždaroje teritorijoje atokiau nuo pagrindinių centro objektų.

  MĖLYNI VILKAI – tai dar nepažintos, bet daug žadančios teritorijos simboliai. Tokios, kurią renkasi sumanūs ir drąsūs vizionieriai. Čia gyvenantis žmogus mėgaujasi savo atradimu bei nurodo gyvenimo mieste kryptį kitiems.

  Bajorų alėjos

  BAJORŲ ALĖJOS – tai unikali gyvenvietė, kurioje dera namai ir gamta. 9 hektarų kalvotoje teritorijoje, gamtos oazėje, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė. Į ją savo ilgametę patirtį ir vienos gražiausių gyvenviečių Lietuvoje SANTARIŠKIŲ NAMAI sėkmės istoriją perkelia įmonė EIKA. BAJORŲ ALĖJOSE galite įsigyti butus  nuo 1636 Eur/m².

  Kur išbandyti EIKA VR?

  Kviečiame išbandyti EIKA VR, atvykus apžiūrėti Jus dominantį projektą. Daugiau informacijos: eikavr@eika.lt
  EIKA VR įgyvendinta kartu su virtualios realybės kūrėjais „id3D“.

  Nepraleiskite rinkos naujienų!