• Titulinis
 • EIKA VR
  logo

  Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualios realybės akinius pažvelgti į savo būsimus namus.

  Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualios realybės akinius pažvelgti į savo būsimus namus.

  EIKA Lietuvoje pristato analogų neturintį įrankį EIKA VR –  tai naujas požiūris į nekilnojamojo turto pirkimo procesą. Naujos kartos technologijos pagalba sukuriama virtuali namų erdvė, kuri leidžia vartotojui realistiškai patirti visas įmanomas jos variacijas.

  Pro specialius akinius matomi patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumeisi po savo būsimą butą.

  Kodėl verta ateiti ir patirti?

  Taupo laiką.

  Virtualioje ekskursijoje po skirtingose miesto vietose esančius objektus galite dalyvauti būdami vienoje vietoje.

  Veikia operatyviai.

  Iš vieno buto į kitą „peršoksite“ per kelias sekundes, todėl informacija nepasimirš, ją lengvai patikrinsite ir palyginsite.

  Prisitaiko prie Jūsų poreikių.

  Būdami virtualioje erdvėje galėsite keisti interjero detales ir jų spalvas, matyti vaizdą pro balkono langus, keisti vonios grindų plytelių ar sienų spalvą.

  EIKA VR butai

  EIKA namai Pilaitėje

  EIKA VR persikelia į naują lygmenį ir pristato visą virtualizuotą namą Karaliaučiaus gatvėje. Galėsite apžiūrėti kiekvieną butą dar nepastatytame name, pajusdami realias patalpų erdves matydami kaip jis atrodytų įrengtas. “Eika namai Pilaitėje” – tai kokybiškų naujų namų gyvenvietė su gerai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje vietoje.

  EIKA namai Pilaitėje

  Namų pynės

  Nauja gyvenvietė Tuskulėnų gatvėje, supinta iš 7 daugiabučių. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

  namu-pynes-tuskulenu

  135

  Išskirtinis projektas, sukurtas žmonėms, kuriuos įkvepia veržlus miesto gyvenimas. VR pagalba persikelsite į Žalgirio gatvėje statomą  daugiabutį ir pasivaikščiosite po erdvius namus.

  Žalgirio 135

  Bajorų alėjos

  Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje kuriama unikali mažaaukščių namų gyvenvietė. Su VR pagalba įvertinsite buto erdvumą, galimą interjerą, galėsite išeiti į terasą, ar pasižvalgyti po vidinį kiemą.

  Bajorų alėjos

  Tilto-12

  Unikalios architektūros apartamentai istoriniame  Vilniaus Senamiestyje. Galite pasišžvalgyti po šviesius trijų kambarių apartamentus per du aukštus. Pirmajame buto aukšte virtuvė yra sujungta su svetaine ir suplanuotas atskiras miegamasis, o antrajame – jauki erdvė su stoglangiais, kurioje galite sukurti vaikų zoną, išnaudoti ją poilsiui arba kūrybai.

  butai-senamiestis

  EIKA VR naujos erdvės

  Live Square

  2019 metais Vilniaus Gedimino prospekte iškils daugiafunkcinis kompleksas, kurį sudarys modernus verslo centras, apartamentai, viešoji erdvė su lauko terasa miestiečiams ir pirmasis Lietuvoje pasaulinio garso tinklo „Hilton Garden Inn“ viešbutis. Su EIKA VR pagalba jau galite pasivaikščioti po būsimą verslo centrą, pakilti į terasą ant stogo bei pasižvalgyti po kitas viešąsias erdves.

  Live Square

  Kur išbandyti EIKA VR?

  Kviečiame išbandyti EIKA VR, būtina išankstinė registracija: eikavr@eika.lt arba +370 5 255 3324
  EIKA VR įgyvendinta kartu su virtualios realybės kūrėjais „id3D“.

  tagline
  Nepraleiskite rinkos naujienų!